Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetőt lehet használni...

Zsírégetőt lehet használni úgy hogy edzek közbe?

Figyelt kérdés
gyúrok fél éve de sajnos a hasam tiszta háj. és zsírégetőt megpróbálnám (diétára nincs lehetőségem) ettől még fog nőni az izom?
2009. jan. 18. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a szírégetőtől nem nő az izmod, csak plusz hőt termel, hogy minnél több zsírt égessen a szervezeted. Én szedtem egy időben fél órával edzés előtt és sokkal jobban izadtam, mint anélkül. De nagyon fontos, hogy TÉNYLEG EDZENI KELL hozzá. Ha csak úgy szeded mozgás nélkül, elég káros lehet!
2009. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gyúrok hozzá! és az izom attól úgy fog nőni?? de a hasamból fogok fogyni?
2009. jan. 18. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre fogyni és izmosodni nem igen fogsz, max, ha nagyon kezdő vagy, nagyon kevés izmod és sok zsírod van. Vagy izmosodni akarsz és ahhoz sokat kell enni, vagy fogyni és akkor kevesebbet. A zsírégető csak segíti a zsírégetést, helyetted nem végzi el a piszkos munkát és nem csodaszer.
2009. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért teszed fel egymás után kétszer ugyanazt a kérdést?

Ha nem diétázol hiába szedsz zsírégetőt nem fog semmit számítani. A zsírégetők nem nyomják fel a testhőmérsékletet és nem késztetnek izzadásra sem, ez alól a thermogenikus zsírégetők a kivételek. Egyszerre nem lehet izmot építeni és zsírt égetni. Döntsd el, hogy tömeget növelsz és izmosodsz vagy leszálkásítod magad, a kettő egyszerre nem megy. Diéta nélkül esélytelen.

2009. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!