Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha van otthon egy sulyzó...

Ha van otthon egy sulyzó készletem azzal milyen gyakorlatokat csináljak hogy egy kis izmot szedjek össze, nem akarok kondiba járni de teljes értékű edzést szeretnék otthon?

Figyelt kérdés
Vennék sulyzó készletet csak nem tudom milyet hogy olyan edzést tudjak végezni mint a kondiban.
2010. dec. 10. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod?


Szerinted, ha el lehetne érni otthon olyan kondíciót, mint az edzőteremben, akkor nem mindenki otthon edzene?

2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan edzést mint kondiban?

Olyan készlet kéne neked amiben vannak egykezes súlyzók,egyenes rudak.Kb 100kilónyi tárcsa.

A "súlyzókészletben" legyen hack,hát és lábgép.Nem ártana egy smith keret,lábtoló álló és ülővádli bordásfal,húzódzkodó állvány egyenes és fekvenyomó pad.Meg egy peck deck gép is legyen hozzá.

Ha mindez megvan 1 súlyzókészletben akkor simán csinálhatsz "teljes értékű" edzést

2010. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
58%

Ez a sport nem neked való...

1. mi az, hogy nem akarsz kondiba elmenni?

2. mit, hogy milyen súlyzó készletet? Minimum egy kétkezes és két egykezes rúd + tárcsák. De ez még lókaki minimum kő még mellé egy francia rúd egy scott pad, egy fekvenyomó pad és egy erőkeret... minimum... de amúgy ezt már haxor taglalta.

3. Ha mégis otthon akarsz bohóckodni akkor legalább annyira vedd a fáradtságot, hogy beírod gugliba pl. egykezes súlyzó gyakorlatok...

4. elsődleges dolog a kaja, amit szintén ki kellene guglizni

2010. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 arbeitmachtfrei válasza:
44%
Add le hulldékvasba, és fizess be egy konditerembe....
2010. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
13:44 Mit adjon le szegény, ha még meg sem vette? :D
2010. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vadmeggy ***** válasza:
77%
Ha az ember vesz két 16 kilós összerakható egykezes súlyzót azzal azért elég sok mindent meg lehet csinálni... Persze úgy is megunod 2 nap alatt. A bicepszedet meg tudod vele rendesen edzeni, a tricepszedet meg a válladat is. A hát meg a mell az már nagyobb szivás, de pl ott a fűrész meg a 2 kezes súlyzóval fekve nyomás, áthúzás... Ezt mind meg tudnád otthon csinálni, de nem fogod, mert nincs motiváció, se segítség ha szarul csinálod... Szóval az otthoni edzés csak bohóckodásra való, nagy eredményt ne várj tőle.(A has edzést én otthon szoktam megcsinálni, mert itt olyan gyakorlatokat csinálok, amit én szeretnék)
2010. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondjuk a fűrész az a széles hátizomra megy de mind1.

Most hasra ütve mellre ottvannak az egykezes nyomások,tárogatás,áthúzás.

A probléma ott indul hogy lábra hogy edzel 1kezes súlyokkal?A hátat sem lehet szétbombázni vele.Csuklyára is jó nagy súly kell hogy odab*sszon neki az ember.


A többi stimmel.Kb azért felesleges az otthoni edzés amit írtál

2010. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!