Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen itthon végezhető...

Milyen itthon végezhető tornagyakorlatokat ajánlatok ha a csipőmet, fenekemet, hasamat és a combjaimat akarom formálni?

Figyelt kérdés
Ilyen alakformáló tornákra gondolok. Ahol részletesen leirja,hogy hogy kell elvégezni vagy rendesen megmutatja hogy megértsem. 16/L
2010. dec. 18. 15:56
1 2
 1/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Most kapaszkodj meg! Előtted pontosan 3760X tették fel ezt a kérdést ebből minden 3ra értelmes válasz jött ebből 2460 az a válasz érkezett, hogy NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS... akkor csak lehet benne valami nem? :D
2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
* sajnos csak azért minden harmadikra mert az ilyen kérdések 85% a fogyókúra témakörben van. És mielőtt beleköt valami arcos harcos igen egy kérdésre többször is beírták, hogy nincs helyi zsírégetés
2010. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát persze,de már bocs szerintem hülyeség. Létezik biztos valamilyen módja. Majd valaki megírja! De azért köszi a válaszért! :)))
2010. dec. 18. 16:12
 4/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Iie... no... nem... ez az egy módja van. Diétázni kell. Lehet alá izmot felszedni de attól még ugyan olyan plötty farod lesz
2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hahaha...én hiszem hogy a diétán kivül van más megoldás is! :D
2010. dec. 19. 19:04
 6/14 anonim válasza:
Hidd el! Elmész heti 3szor 40 perc - 1órát kocogni (nem kell gyorsan futni, sőt, nem is szabad!!), meg kondiba 1 kicsit súlyzózni + mellette diétázol és 1-2 hónap alatt "tökéletes" alakod lesz :) Tényleg nincs helyi zsírégetés ezt hidd el. Statisztikák szerint a fogyás 70% diéta, 30 % sportot tesz ki. Helyi dolgokkal, pl youtubes ugrálásokkal meg lábemelgetésekkel izmot nyersz, de a felesleg ott marad hidd el. Diéta + sport, ilyen "egyszerű". Remélem tudtam segíteni. (Diétánál fehérjedús diétát ajánlok)
2010. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még véletlenűl sem szeretnék belekötni az elöző válaszlókba:)

DE olvassátok már el normálisan, hogy mit kérdezett!!!

Egy szóval nem írta, hogy fogyni akar, hanem azt írta, hogy alakot formálni:D


Alakformálás = izomépítés

Valóban nem létezik hellyi zsirégetés, de ő nem zsírt égetni akar.


Ez két ellentétes folyamat, nem lehet egyszerre izmot felszedni és zsírt égetni, mivel teljesen más étrend szükséges mindkettőhöz.


Kedves kérdező:)

Vagy menj el kimondottan nőknek hírdetett alakformáló tornára, vagy konditerembe:)

Bár szerintem az utóbbival jobban jársz.

Ha nem tudsz, vagy nem akarsz pénzt költeni rá, akkor egy csomó oldalon találsz ilyen gyakikat, videókat stb.

Állits össze egy 1 órás edzés tervet, vagy keress olyat, és csináld meg hetente 3-4X.

De lényegesen jobban járnál ha nem otthon probálkoznál vele:)

2010. dec. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jézus Istenem! Az alakformálás szót izomtömeg növelésre használjátok? De úgy, hogy közbe eltűnik a felesleg is? Ezt tanítsátok már meg nekem mert 4,5 éve foglalkozok testépítéssel és ez baromira jól jönne... ezzel csak az a gáz, hogy ilyen nincs! Vagy alakformálsz (tömegelsz) vagy zsírt égetsz (szálkásodsz) a kettő ellentétes folyamat. És hidd már el nekem, hogy nincs se tömegelés se szálkásítás megfelelő DIÉTA nélkül! Igen képzeld az izomtömeg növeléshez is DIÉTA kell! Tisztában vagy te egyáltalán mit jelent a diéta szó? Szerintem nem... na jól tudod mit csinálj amit akarsz nem szólok bele, csak azt nem értem, hogy miért gondolod, hogy jobban tudsz mindent mint egy testépítő. Viszont ugye ha jobban tudod akkor nem kéne alakformálgatni... na jól van nem pazarolom a szerver bitjeit rád
2010. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Jézus Istenem! Az alakformálás szót izomtömeg növelésre használjátok?"


Ja... mond azt egy lánynak, hogy kövi órán izomtömeget fogunk nővelni...

Szerintem futva fog menekülni, mert hiszi 50-es karja lesz utána:D

De ha azt mondod neki, hogy a kövi órán alakformáló edzés lesz, akkor tuti el jön, mert azzal azonosítja, hogy attól majd csinos lesz:)

Ez ilyen egyszerű:D



"De úgy, hogy közbe eltűnik a felesleg is?"


Hát az nem fog...


"Vagy alakformálsz (tömegelsz) vagy zsírt égetsz (szálkásodsz) a kettő ellentétes folyamat. És hidd már el nekem, hogy nincs se tömegelés se szálkásítás megfelelő DIÉTA nélkül!"


Elhiszem, mert én is ezt írtam kb, két rublikával hamarabb... szal ebben egyetértünk:)


"Igen képzeld az izomtömeg növeléshez is DIÉTA kell! Tisztában vagy te egyáltalán mit jelent a diéta szó?"


Ja azt hiszem igen... bár ne úgy mond, hogy diéta mert sokan ezt a koplalással azonosítják:D

Meg az időlegességel, aminek nem lesz tartós eredménye.



"miért gondolod, hogy jobban tudsz mindent mint egy testépítő."


Egy csomó dolgot nem tudok jobban nálad, mivel én lány vagyok, és nem testépítő...

2010. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Jó én most nem is csak rád céloztam... de igazad van nem volt megfelelő hangnem, bocsánatot kérek. Most mentegetőzhetnék (amit kicsit meg is teszek :D) egy kicsit sok volt már tegnap... vannak olyan emberek akiknek tökmindegy mit írsz tök mindegy mennyi tapasztalatod van a témába csak lehurrognak. Amikor meg visszakérdezek, hogy mi nem helyes abban amit írtam arra meg nem tud már mit írni. Soha nem fogom megérteni az embereket :)... főleg a nőket nem :D
2010. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!