Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Birkózó vagyok 15ébes 178cm...

Birkózó vagyok 15ébes 178cm 75kg-m mennyi lenne az ideálom? Mit csináljak az edzés mellett gyúrjak nagyon kellene erősödnöm.

Figyelt kérdés
Hello, 15 éves vagyok 178cm ,75kg, bikózok.Több mint négy éve, most kezdtem igazán komolyan venni ez a sportot utóbbi 1 évben. A célom fogyás legalább 65kg-m de közbe erősödni is szeretnék. Hogy csináljam, mit tanácsoltok? Vagy egyáltalán mennyi lenne az én testsúly ideálom? Mennyi idő alatt vihető végbe? Azt gondolom ,hogy kitartó vagyok elszánt. Várom a válaszaitokat.
2010. dec. 23. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell neked lefogyni. Inkább kondizzál, hogy a fizikai erődet növeld.
2010. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Szerintem sem kéne fogynod. Erősíteni tudsz konditerembe, de inkább arra törekedj, hogy minél nagyobb súllyal csináld a dolgokat. Ha rendesen eszel mellé könnyen felszedhetsz egy kis izmot, majd ha úgy látod akkor szálkásíts le csak. Elsőnek tanulj bele az edzésbe, olvass sokat
2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mennyit egy héten? Az alap edzés heti 3x(birkózás)emellett menyit eddzek? És mit tanácsoltok mire? főleg szorítás mellizom hátizom váll...stb.
2010. dec. 23. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

tesztoszteron.hu

2010. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!