Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg magic-es edzés ötletek,...

Leg magic-es edzés ötletek, kinek hogy vállt be? Használ?

Figyelt kérdés
napi hányszor?
2011. jan. 1. 15:06
 1/8 A kérdező kommentje:
És hát erősítésére mi lenne jó,milyen mozgás?
2011. jan. 1. 15:10
 2/8 anonim válasza:

A LegMagic az egyetlen ilyen kütyü amit nem bántam meg hogy megvettük:) nagyon jól formálja a popsit és a lábat.én például sorozatnézés közben csináltam 45 percig minden nap:)

Hát erősítésére úszás a legjobb mert egyszerű és mégis hatásos:)

2011. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagyok elég kitartó, de kb. fél évig használtam rendszeresen. Minden nap ráugrottam egy kicsit. Én inkább az összehúzásokat számoltam, de volt, hogy csak néztem közben egy filmet. Én nem láttam, hogy használt volna (bár mások mondták, hogy jobban nézek ki), viszont a térdemet eléggé megviselte. Egy idő után már olyan volt, mintha nem tudnék fejlődni benne. Most szobakerékpározom, illetve tornázok.


A futás, úszás jobban megmozgat, azt jó lenne csinálni.

2011. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, és nem elég intenzív, nem tudod változtatni a terhelést. Illetve csak comb, fenék edzés értelmetlen.


Soványabb nem leszel tőle, mert normális kaja nélkül nincs fogyás, és nem is égetsz el vele túl sok kcalt.


Ennél csak az a jobb, mikor a lag magicre rátesznek egy twistert, ami a másik legfölöslegesebb eszköz.

2011. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én csak feszesedni szeretnék,fogyni nem igazán,erősödni lenne jó!
2011. jan. 4. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Van némi értelme az ilyen edzőszereknek, ám az igazi fejlődéshez, erősödéhez intenzív, súlyzós vagy megfelelő módon kivitelezett saját testsúlyos edzés kell.

Ha szeretnéd, segíthetek benne.

2011. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!Ha van ötleted akkor élnék vele!gondoltam az ugrálókötéllre hogy azért átmozgassam mindenem.hullahoppot ajánlották még csípőre hasra!Ezek tényleg jók lehetnek!?
2011. jan. 9. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő olyan, hogy ha két órán keresztül csinálod, akkor elégetsz vele annyi kalóriát, mint háromnegyed óra futással, vagy negyed óra intenzív intervallumos kardióval, izomfejlesztés tekintetében pedig semmit sem ér.

Izomfejlesztéshez súlyzós edzés vagy megfelelően megdurvított saját testsúlyos edzés kell, zsírégetéshez pedig valamilyen intervallumos kardiót javasolnék, ezzel lehet a legrövidebb idő alatt a legtöbb kalóriát elégetni.

2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!