Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hozzáértők! Nem vagyok túlsúly...

Hozzáértők! Nem vagyok túlsúlyos, sőtt vékony, de szeretnék izmososdni. Szerintetek ez mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Első héten mindegyik gyakorlatból 12 ismétlést végezz, majd háromszor ismételd meg a teljes kört. A második héten növeld 15-re az ismétlések számát, a harmadik és negyedik héten már 18-at hajts végre mindegyik felaFeküdj hasra, a kezed pedig helyezd a mellkasod két oldalára. 1.Ezután nyomd fel magad, tartsd ki a pózt pár másodpercig, majd ereszkedj vissza. Figyelj oda, hogy a törzsed végig egyenes legyen, a hasad pedig feszítsd megdatból, az ötödik héten pedig 20 ismétléssel dolgozz.2.Állj háttal a kanapénak vállszélességű terpeszben, a kezed tedd csípőre. A térded hajlításával lassan ereszkedj le, mintha le szeretnél ülni a kanapéra, de a feneked ne tedd le rá. Tartsd meg pár másodpercig a pozíciót, majd lassan emelkedj vissza a kiindulóhelyzetbe. Figyelj arra, hogy a gerinced végig egyenes maradjon a gyakorlat során. Ha túl alacsonynak találnád a kanapét, amire le kell guggolnod, akkor tegyél rá egy párnát, hogy magasítsd, és eddig guggolj le.3.Feküdj hanyatt, a térded húzd fel, és helyezd a talajra. A kezed helyezd magad mellé. A gyakorlat során emeld a kezed a térded felé, közben ülj fel a hasizmaid segítségével, majd feküdj vissza. Ha szeretnéd nehezíteni, akkor a felüléssel együtt a térded is húzd fel, hogy csak a derekad maradjon a padlón, majd engedd vissza.4.Ülj a kanapé szélére, a lábad legyen a talajon, a kezeiddel pedig támaszkodj meg magad mellett a kanapén. Emeld fel a feneked, majd a karod hajlításával a feneked közelítsd a talaj felé, ezután emelkedj vissza a kar nyújtásával. Csak az első sorozat végén tedd vissza a feneked a kanapéra, addig végig a karodon támaszkodj.5.Állj zárt lábbal egyenesen, a kezed tedd csípőre, majd az egyik lábaddal lépj ki előre, közben hajlítsd a lábad úgy, hogy a térded a földhöz közelítsen, ezután lépj vissza a kiinduló helyzetbe. Ismételd meg a gyakorlatot a megadott ismétlésszámmal, majd cserélj lábat.6.Feküdj hanyatt, a kezedet tedd tarkóra, a lábadat pedig húzd fel úgy, hogy a talpad legyen a talajon. Emeld fel a jobb karodat, és húzd fel a bal térdedet úgy, hogy az ellentétes könyök és térd összeérjenek, majd tedd le a felsőtested, a lábad pedig tedd vissza a padlóra. Ezután jöhet a másik kar és térd. Ha mindkét oldalra forgattál, az számít egy ismétlésnek.
2011. jan. 4. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok túl súlyos , sőt vékony"eddig mertem olvasni:)))
2011. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jajj , most ne magyarázza már be nekem senki se , hogy egy vékony gyerek nem lehet izmos -.-' am én se olvastam végig , ezt csak az elsőnek írtam :D de majd minjárt elolvasom.
2011. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14:40

Azt azért írtam mert egy nagy ellentétet irt ,fogalmazási botlás volt nem a kérdésre válaszoltam -_-

2011. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Da puta madre ***** válasza:

Konkrétan nem sokat tudunk rólad.

1. fekvőtámasz

2. guggolás [link]

3. felülés [link]

4. tolódzkodás [link]

5. kitörés [link]

6. felülés törzsfordítással [link]

Hatásosak, ha jól csinálod.

2011. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Húúde hosszú, nem olvastam végig, mert olyan, mint egy varázsfőzet, vagy csodarecept, és azok többnyire csak a mesében hatásosak.


Pl elég furán néznének rám a teremben, ha leülnék az ottani kanapé szélére:D

2011. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Da puta madre ***** válasza:
Ugyanazt írja, amit én, csak minden gyakorlatról 5 sort...
2011. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat :):) :) Akkor neki látok! :)

A nyelv helyesség vizsgálat meg szánalmas ebben az esetben, mert nem ez a lényeg...de látom sokan ráértek :)

2011. jan. 5. 10:00
 8/8 anonim válasza:
na van valami hatása?
2014. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!