Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasról milyen gyakorlatokkal...

Hasról milyen gyakorlatokkal tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Nagy darab kis srác voltam, de nyúltam, szóval egész vékony lettem. Azóta észrevettem, hogy a hasamra mintha híznék. Nem eszek sokat, de mégis hízok. Milyen gyakorlatokkal tudnám eltüntetni a hasamról a "dolgokat"? 17F
2011. jan. 12. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Aerob edzéssel égethetsz zsírt.
2011. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs helyi zsírégetés! Egyébként diéta, kalória deficit és sport+kardió!
2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
diéta, mivel nincs célzott zsírégetés.
2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14:00 körül eszem valami főtt kaját, és este 7-8 közt 1-2 szelet valamilyen felvágottas kenyeret. Ezen hogyan változtassak?
2011. jan. 12. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor egyél keveset, napi 1,5*stkg ch legyen és 3*fehérje. (azt jelenti, ha 70kg vagy, akkor napi 105-11g szénhidrát és 200-210g fehérje)

este 6után ne vigyél be ch-t, csak fehérjét! (halak, húsok, zöldségek) Lehetőleg CSAK vízet igyál, vagy kalóriamentes italokat! Kenyér nem ok, mert sok ch van benne!

2011. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clem ***** válasza:
Rakd rendbe a kajádat és kezdj el valamit rendszeresen sportolni legalább heti 3 alkalommal!
2011. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!