Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal formálha...

Milyen gyakorlatokkal formálhatnám a lábaimat ilyenre? (kép)

Figyelt kérdés

Ilyenre szeretném:


[link]


[link]


Most szinte ugyanilyen formájú a lábam:


[link]


Szoktam minden nap edzeni combra és vádlira is, a vádlimmal leginkább az a gond, hogy csak vastagodik, de nem formás.


2011. jan. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolso kep, mint amilyen a Te labad, sokkal szebb mint az elozok. Formasabbak, hosszabbak. Elozo, mint amire Te szeretned, majdnemhogy vastag, na meg rovidek is.
2011. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első két kép sokkal szexisebb, formásabb. A 3. képen tipikus piszkafa lábak vannak. Bocs kérdező.


Mit edzel? Otthon vagy teremben?

2011. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itthon edzek, kondira nincs lehetőségem.
2011. jan. 14. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát jobb lenne konditerembe járni, de ha nincs lehetőséged, marad az otthoni torna.


Nem tudom szoktál-e dvd-kre tornázni. Pl. Béres Alexandra új kihívás dvd-jén van egy rövidebb vádlit formáló blokk. Ha nehezen formálódik a lábad, mindenképpen használj lábsúlyzókat pluszban (szerintem érdemes beruházni, a Dechatlonban 1-2ezerért már kapsz, de ha nincs más kitömheted valamivel a zoknidat). Illetve a guggolás, sétálós kitörés szintén szépen formálja a lábakat. A lényeg, hogy mindig legyen a kezedben valamilyen súlyzó. Ha nincs más, egy-egy ásványvizes palack.


Amúgy, jó ha tudod, a vádli a legnehezebben formálható testrész, csomó testépítő küszködik vele. Szóval adj időt magadnak.


Figyelj oda a fehérjedús táplálkozásra.


Kiegészítésként eljárhatsz futni, az is szépen formálja a lábakat.


Ajánlom figyelmedbe ezt a videót (néhány gyakorlatot bemutat):


http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI

2011. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kitörés, vádlizás, guggolás...
2011. jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első képeken az egy nem szép láb.
2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, milyen jogon nyilatkoztat ki bárki olyat globális szinten, milyen emberi forma szép és milyen nem szép. Itt csakis ízlésekről beszélhetünk, kinek mi tetszik. A Kérdező pedig azt kérdezte, hogyan formálhatná a lábait olyanná, amilyenné szeretné, nem pedig azt, hogy kinek mennyire tetszik.


Tényleg csak zárójeles megjegyzés, hogy SZERINTEM is az első két képen bemutatott láb sokkal szebb, mert nőiesen izmos, és a legtöbb férfi is ehhez hasonlóan vélekedne. Viszont ez még mindig csakis vélemény lehet, nem pedig holmi abszolút igazság, még akkor sem, ha a többség velem értene egyet.


Amúgy három gyakorlat a nyitja a dolognak: guggolás, elemelés, álló vádlizás. Végezd ezeket heti háromszor, mindegyikből három sorozatot, köztük két-három perc pihenővel, olyan nagy súllyal, hogy egy sorozatban 10-15 ismétléstől már elfáradj! Emellett kövess tömegnövelő diétát, aztán amint eléggé felépítetted a lábizmaidat, az edzésterven való változtatás nélkül térj át szálkásító diétára, és az edzések után végezz 5-10 perc nagyon intenzív intervallumos kardióedzést.

Ha kérdésed van, írj!

Sok sikert kívánok!

2011. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!