Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a jel mit jelent a tippmix...

Ez a jel mit jelent a tippmix feladásakor? (LENT)

Figyelt kérdés
Na szoval ha valakai tudja mit jelent ez a jel írjon nagyon fontos! *(1-0) és ez van az esemény előtt!
2011. jan. 23. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Ha van egy meccs pl. Chelsea - Arsenal (0-1)

akkor ez azt jelenti, ha pl. a meccs végeredménye 2-0, akkor ilyen fogadásban 2-1 lesz a végeredmény. Ha pedig a chelsea 1-0 ra nyer, akkor így 1-1 lesz a végeredmény. Remélem érted, mert nem tudom jobban elmagyarázni:)

2011. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha köszike
2011. jan. 23. 14:55
 3/3 anonim válasza:
hallod én nem értem... mondjuk most megraktam a meccset ilyennel *(0-1) Man city - West brom és eddig az eredmény 4-0. Akkor ilyenkor nyerek vagy nem ? Mert haverom azt mondta h ilyenkor 2 gollal kell nyernie de sztem ö nem jol mondta ... (még nincs vége a mecsnek csak közbe kérdezem h edig nyerö vagyok e ....)
2011. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!