Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szédülök edzés közben...

Miért szédülök edzés közben egy idő után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtünk el edzeni a haverral egy hete. Szóval az a gond, hogy egy idő után elkezdek szédülni, de úgy hogy alig bírok állni, és a látásom is gyengül. Nem tudom mi lehet a gond, nem hiszem, hogy megerőltetném magam, mert ha nem bírom, akkor szoktam pihenni, vagy abba hagyom (nem állatmódjára csinálom). Pár éve még sulis koromban is volt így tesin, mikor kint futottunk a végére mindíg szédültem. Jó lenne, ha valahogy meglhetne ezt szüntetni. Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 4. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem ettél, és leesik a vércukrod? edzés előtti kajálás rendben van?
2011. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vércukor bizony...kérd ki orvos véleményét...
2011. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vércukor szint...

Menj el orvoshoz, mielőtt (neadjIsten) nagyobb baj nem lesz!

2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mpecsa ***** válasza:

Jó lenne legalább nagyjából tudni, hogy miből áll az edzésed ? Dinamikus, vagy inkább testépítő jellegű ?

Az alsó végtag vagy a felső végtag edzése után szédűlsz ?

Elegendő táplálék a vércukorhoz, elegendő folyadék a vérnyomáshoz ! Az energiaitalokat felejtsd el, azok az utolsó tartalékaidat is elhasználják, akár edzessz,akár nem !

Ha a felső végtagi edzés után szédűlsz, akkor elképzelhető, hogy egy ritka ütőér fejlődési rendellenességben szenvedsz, amit előbb vagy utóbb, de műtéttel kell megoldani.

Ne várj semmire, menj el orvoshoz ! Magam is az vagyok, nem a levegőbe beszélek, nem félinformációk alapján okoskodom !

2011. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az igaz, hogy nem ettem előtte semmit, csak jópár órával utána. Hát az edzés inkább testépítő jellegű, de nagyon amatőr vagyok én még ebben a témában.

2011. febr. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!