Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két kerdesem lenne: Akkor is...

Két kerdesem lenne: Akkor is lehetek izmos, lehet jó alakom ha nem szedek semmilyen testépítő cuccot? Az alkatom elég vékony,16 éves és 60 kg vagyok.

Figyelt kérdés
A másik: ha nincs izomlázam egy edzés után akkor azt jelenti hogy nem jól csináltam vmit, illetve nem fog növekedni az izomzatom?
2011. febr. 9. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

egyik sem igaz.16 évesen ne szedj semmilyen port, tablettát,egyéb szert, a fejlődő szervezetedre veszélyes lehet.

Ha izomlázad van az pedig azt jelenti hogy túlterhelted magad, elszakadtak az izomrostjaid és a fokozott tejsavtermelés miatt fáj.A hatékony edzést nem az izomláz jelzi.Ha érdekel a dolog olvasd el ezt: [link]

Akár fiú vagy akár lány. Elsőre nem lehet megérteni belőle mindent, olvasd el többször.

2011. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg tudsz enni egy nap 60-80 deka csirkemellet,halat+rizst,és edzés utánra feltaláltál valamit ami gyorsabban felszívódik mint egy proteinturmix akkor semmi szükséged ilyenekre! Másik:nekem sincs mindíg izomlázam.
2011. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok.helyesbítem: az első kérdésedre a válasz igen, a másodikra nem.
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
a protein káros? guglizz mielőtt f@szságot tanácsolsz!
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves második válaszoló! Kérlek ne bíztass szintetikus szerek szedésére egy 16 éves kiskorút!
2011. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem testépítő akar lenni a gyerek emberek :D legalábbis a kérdéséből ez nem derül ki, ugyhog nem kéne marhaságokat mondani neki...
2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves naturalista jogvédő! Nem hot blood-ot ajánlottam hanem fehérjét,ami nem káros!
2011. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bix ***** válasza:

13:12: egy ilyen fiatal, fejlődésben lévő szervezet nem igazán igényel fehéjekészítményeket. lehet szedni, sok baja nem lesz tőle, de 60 kilósan azt jelenti hogy 120-140 gramm fehérjét kéne bevigyen hogy nőjjön. ahhoz bőven nem kell még turmix. simán kihúz 1-1.5 évet ezek nélkül is, helyes és kiegyensúlyozott táplálkozás mellett. edzés után leülhet egy asztalhoz, betol 4-5 tojás fehérjét főzve, mellé hamletet, ezt a puffasztott rizses okosságot, mindkettő villámgyorsan szívódik, emésztődik.


a turmix kényelmesebb ez tény, de én nem szoktam javasolni 80 kiló alatt és fölötte is csak masszív tömegelés közben. más kérdés hogy nekem pl nincs más lehetőségem, de én nem is 16 vagyok és 60 kiló.


a kérdezőhöz: az izomláz nem feltétlenül jelent jót, néha elkerülhetetlen, de a makacs hosszan tartó akár túledzést is jelenthet, amit el kéne kerülni.

2011. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok f@szságot írtak már itt.

1. izomláz nem a tejsavtermeléstől van, ez egy régi elmélet

2. izomrostok nem szakadnak el, jól is néznénk ki... mikroszakadások olyanok vannak

3. a túledzést ne hozzuk fel kapásból, ha valakinek izomláza van, azért az nem alakul ki 1-2 hét alatt

2011. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bix ***** válasza:

túledzéshez az igazán "profi" amatőröknek simán elég 1-2 hét. tipikusan a kezdeti, felhozó edzések helyett rámennek nagy súlyokra, ne nézze őket le senki hogy nem dolgozik, 2 óránál is többet lent ülnek, és a mell bicepsz edzésből több van egy héten nekik mint lábból egy évben. nomeg az agyon ragozott "izomlázam van de majd rádolgozok és attól nő" tévhitek. később tényleg nehezebb elérni ezt a szintet, de a kevésbé tudatos, kisebb terheléstűrésű ifjak bizony nagyon gyorsan beleeshetnek.


ezért is írtam én a hosszan tartó makacs előtagot:) az az izomláz ami nem múlik el 2 nagyon max 3 nap alatt az azért már para...

2011. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!