Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Árt az orvosi karriernek a...

Árt az orvosi karriernek a kondizás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a súlyemelgetés után gyakran érzem, hogy remeg a karom, nem tudok stabilan megtartani egy poharat sem. Ha tovább csinálom, nem-e lehet majd,hogy az ujjaimmal képtelen leszek finommozdulatokat végrehajtani, ezáltal az orvosi karrierem megpecsételődik...?
2011. febr. 12. 21:53
1 2
 1/11 bix ***** válasza:
az hogy remeg a karod azt jelenti hogy megterhelted. ha sebész leszel akkor szerintem csak óvatosan... egyébként meg elég gyorsan hozzászoksz, pár hónap után max az izomláz miatt fogsz kicsit kötöttebben mozogni
2011. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem árt egy kis kondi. :)

Volt akkora kutyám, amit ketten raktak fel a rendelőben az asztalra.


Múltkor volt egy cikk egy gyógyszerészről, aki mellette testépítő. Neki sem okoz gondot.

Az ujjak finom mozgása és az izmok mennyisége nem függ össze.

2011. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az edzés után az izom fáradt, tök megszokott az ilyen. Hacsak nem műtét előtt gyúrsz, vagy nem csinálsz valamit nagyon rosszul, akkor szerintem nem lesz gond.
2011. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó ég! kerülni fogom az izomagy dokikat!
2011. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj bunny-nak a bodybuilder.hu-n.
2011. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Egyébként még csak orvosi egyetem előtt állok, szeptembertől lesz aktuális igazán.

Csak pusztán azon járattam az agyam, hagyjam e abba a kondizást amit már két és fél éve csinálok, mert ha továbbra is így teszek, az ujjaim elgémberednek...?

2011. febr. 13. 01:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Edz munka/suli után.Ha másnap is remeg a kezed,az nem az izom fáradása miatt lesz.
2011. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehogy abba hagyd.Kevés a multivitamin meg a Kalcium Magnézium a szervezetedben,kezd el szedni.

A karrier meg a asport a tökéletes párosítás ne viccelj,kettőt együtt kellene minden embernek akkor nem itt tartanánk.

2011. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgysem lesz időd szeptembertől az egyetem mellett gyúrni is ,de mindegy . :D

Sok sikert kívánok neked ,főleg az egyetemre,remélem sikerül !:)

u.i.:hasonló pályára készülök ..

2011. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyetemi sportórák alatt is lehet kondizni, sőt, ha azt választod, kötelező is.
2011. febr. 16. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!