Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kamaszok, ti ilyenkor hogy...

Kamaszok, ti ilyenkor hogy csináljátok? Fontos, köszi.

Figyelt kérdés

A fenekemből szeretnék fogyni,tudtok valamilyen tippet? Most hirtlen megindultam,de hála csak ott,mindig ott hízok,pedig ott a legnehezebb leadni. :S Lehetséges hogy egy kis hízástól nőttek meg a melleim? Csak egy kicsit. :S Na szóval hogy fogyjak a fenekemből? Futni nem szeretnék ilyen időben,se bicajozni,valami benti "program" kéne. :)

Köszi.:) 16L


2011. febr. 16. 14:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
lábemeléssel sokat el lehet érni:)
2011. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tölts le zumba dvd-t, csak ajánlani tudom!
2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak fenékből fogyni nem lehet, mivel helyi zsírégetés nincs. Innentől kezdve láthatod, hogy a lábemelgetős, guggolós, meg satöbbi válaszok mennyire jók. A zsír leadása csak úgy megy, ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz. Tehát ideje elkezdeni diétázni, és rásegítésképpen mozogni valamit.
2011. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Da puta madre ***** válasza:
3.nak igaza van, és lehetséges, hogy attól nőttek a melleid, fogyáskor kisebbek lehetnek(jól gondold meg:))
2011. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bix ***** válasza:
genetikától függ hova hízol elsőnek, onnan is fogsz fogyni leginkább.
2011. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak hasra híznék,onnan könnyebb leadni. Legalábbis nekem. De én fenékre és combra hízok. :S Ma még csak egy kis répát,meg egy konzerves kukoricát ettem,de abban is van valamennyi cukor,szóval csak kicsit,és most nyomom magamba a vizet,mert ugye 2 liternek kell lennie. :S És már tornáztam is Béres Alexandra videóira,has és farizomra. Ha így csinálom minden nap,kb. milyen gyorsan fogok fogyni?
2011. febr. 17. 14:12
 7/12 Da puta madre ***** válasza:
Előbb utána kell nézni a dolgoknak, mert így csak magadnak ártasz ezzel. Így elég hamar lesz hatása: szépen megnövekszik a testzsírszázalékod, petyhüdt leszel, formátlan, zsíros, fesztelen, nem pedig szép feszes. Azért, mert nem eszel fehérjét. A nélkül csak azt éred el, amit írtam. Fogysz, de izomból. Napi 1,5g fehérjét egyél, kilónként. (ha 60kg vagy, 90got...).
2011. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát most mondom hogy edzek a vidikre. :D

Zöldséget jó ha eszek,meg iszok vizet,de mást nem eszek és iszok,közben tornázok,nem? :O

2011. febr. 17. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha legalább kicsit is látnám, hogy értesz valamit abból, amit mondunk neked.... :S
2011. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Da puta madre ***** válasza:

Előttem szólónak: ilyen a magyar közoktatás, nem tudják a fiatalok értelmezni az elolvasott szöveget, de ez nem az ő hibájuk!!

A kérdezőnek: Nem, az úgy nagyon szar. Olvasd el még egyszer, mit írtam, és arra a részre figyelj nagyon, hogy: Fehérje is kellene!!1,5g/kiló.

Ahhoz, hogy fogyjál, kevesebb szénhidrát kell, viszont érdemes megnövelni a fehérje bevitelt, hogy ne izomból fogyjál. Ha nem viszel be elég fehérjét, akkor puha leszel, zsíros, és nem szép feszes.Egy répa, meg egy kevés kukorica az 0 (nulla).

2011. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!