Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győrben mennyibe kerül a...

Győrben mennyibe kerül a Zumba oktatás?

Figyelt kérdés

Csak plakátokon olvastam róla meg videót láttam erről. Valaki esetleg jár Győrben ilyenre, ha igen megtudná irni az árakat? Nem fogyni szeretnék csak mozogni a konditermek nekem nagyon unalmasak.

Köszönöm:)


2011. márc. 7. 21:38
 1/9 anonim válasza:

A Zumba nagyon jó, én is voltam már ilyen órán, igaz csak 2-szer, de eldöntöttem, h. folyamatosan fogok járni. Szerintem a Dimenzió TSE plakátjait láttad, mert ők tartanak nagyon sok helyen Zumba órát Győrben és vidéken is. Úgy emlékszem, h. ott 1200 Ft egy óra, de van bérletvásárlási lehetőség is. A honlapon nem találtam árat, de van egy telefonszám, ott tudsz érdeklődni. (www.dimenziotse.hu)

Ezen kívül a Kisfaludy utcában is van, a Fitt Lady Stúdióban (régi nevén Fit Forma Stúdió). Itt 700 Ft a diákjegy, 1000 Ft a felnőtt, de vannak bérletek is, úgy olcsóbb. Ennek a honlapján is fent van az órarend, nézd meg szerintem. (www.fittlady-gyor.hu)

Én ezen a 2 helyen voltam eddig, mindegyik tetszett, de a Fit Lady olcsóbb. Illetve nekem az is tetszik benne, h. a munkahelyemhez közel van, és így munka után tudok menni oda. De nézd meg a másiknak is az órarendjét, h. neked melyik helyszín a legjobb.

Ezeken kívül a Dunapart Rezidenciában is tartanak zumbát, de arról nem hallottam semmit, csak a neten láttam, h. van ilyen. Ott 1200 Ft egy alkalom. (www.dunapartrezidencia.hu/rezidencia-spa/aktualitasok.html)

Remélem még aktuális a kérdésed, és tudtam segíteni.

2011. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ja bocsi, kifelejtettem az Eto Parkot, ott is van zumba. Ezt is csak a neten láttam, tehát nem hallottam róla semmit. De úgy látom, h. 1 alkalom most 1200 Ft helyett 840 Ft. (elmenysziget.hu/park-fitness-club)

Jó sportolást! :)

2011. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen az infokat rendes vagy :)
2011. márc. 28. 22:46
 4/9 anonim válasza:
Igazán nincs mit. :)
2011. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tudod meg mondani hogy a lady fitt-ben mit tartalmaz a duo bérlet? Mert irtam email-t de nem irtak vissza és érdekelne.

köszii

2011. ápr. 3. 21:42
 6/9 anonim válasza:
A duó bérlet azt jelenti, h. 2 ember nevére szól. Azt sajnos nem tudom, h. akkor minden alkalommal együtt kell-e menni, v. lehet úgy, h. egyszer te mész, másszor meg a "párod". Azt tudom még róla, h. ha megveszed, akkor azzal mehetsz egyszer mondjuk zumbára, utána alakformáló aerobicra, stb. Tehát nem úgy van, h. pl. zumba bérlet.
2011. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

fúú köszii :) csütörtökön bemegyek érdeklődni meg veszek bérletet, de még nem tudom milyent mert nekem olyan lenne jó hogy aerobik is meg fitness de kettőt nem akarok venni remélem már pénteken eltudom kezdeni :))

kösziii

2011. ápr. 4. 10:06
 8/9 anonim válasza:
Na, voltál aztán zumba órán? :)
2011. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem tudjátok esetleg, hogy péntek este a széchenyi téren kik tartották a zumba bemutatót? (melyik csoport? dimenzió tse...)
2011. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!