Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilates vagy Callanetics?

Pilates vagy Callanetics?

Figyelt kérdés
A súlyommal nincs bajom, csak a formámmal... :S A térdem vacak, aerobic és társai kilőve. A hasamat szeretném eltüntetni, meg csípőben karcsúsodni. Melyik lenne hatásosabb és gyorsabb?
2011. márc. 12. 18:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
diéta
2011. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Melyik az a diéta, amitől eltűnne a hasam és vékonyodna a csípőm, kedves mark86? Mint írtam, a súlyommal nincs gond.
2011. márc. 12. 18:54
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
szóval nincs rajtad felesleg csak a hasadat szeretnéd eltüntetni? rajzold le és radír,vagy sebész! csípőd mitől vékonyodjon? a csontból kéne eltüntetni vagy a bőröd legyen 2mm-rel vékonyabb? biztos egy korlátolt barom vagyok de nem értem
2011. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
"Nincs bajom a súlyommal, csak hasam van." Ezt akárhogy vesszük, te fogyni akarsz, az meg nem megy diéta nélkül.
2011. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
xDD
2011. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Istenem, ha nem érti valaki a kérdést, akkor miért válaszol hülyeséget?

Világ életemben volt egy kis pocakom, akkor is, amikor 45 kiló voltam, akkor is, amikor 70. Nem függ a súlyomtól. Ha fogyok, akkor a mellem fogy el, a hasam és a csípőm ugyanakkora marad.

2011. márc. 12. 21:13
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
akkor ez genetika! törődj bele!
2011. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

Jeee, akkor ha te a melleddel tömegelsz megnéznélek 70 kilósan:D Jó nagy csöcseid lehetne béjbe!!!

Bocs a stílusért, de jó nagy hülyeségeket beszélsz:) A karcsúsodás bizony csak fogyással fog menni.

2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mind a kettő hasonló,magyarul gerinctornának nevezik,csak ezek a nevek felkapottak.

Jót tesz a gerincnek a tartásnak,de egy ilyen edzés nem éget jelentősen sok kalóriát.

Persze ha a totál nulláról indulsz,akkor lehet hatásos,de testzsírt csökkenteni ezektől nem fogsz.

Csináld csak valamelyiket.Mondjuk én ha már ezek között tudsz csak vacilálni,akkor a gerinctornára mennék,mert azt szakképzett gyógytornász tartja,nem valami gyorstalpalót végzett csajszi.És esetleg még a térdedre is tudna valami megoldást találni.

Forma kérdésben,meg tényleg nem ártana utánanézned pár kifejezésnek,pl testzsírszázalék,szálkásító diéta.

2011. márc. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves 23:25!

Elhiszem hogy megnéznél, de ez kimarad az életedből, legyen elég annyi a boldogságodhoz, hogy valóban nagy melleim vannnak, a magasságomhoz épp megfelelő a súlyom. Ha diétázom, a mellem 2-3 méretet is csökken, a testem többi része nem változik.

Úgy látszik senki nem tud érdemi választ adni a kérdésemre.

2011. márc. 13. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!