Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipőben lehet futni...

Milyen cipőben lehet futni ami nem teszi tönkre a térdem? A drága futócipőre nincs pénzem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 07:00
 1/4 vav22 ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy én hosszútávfutó voltam öt évig, ebből kettőt kínai cipőkbe futottam (persze első két évben még sima atlétika edzés volt), amik persze 2 max. 3 hónap alatt tönkrementem így elég sok ilyen cipőt volt "szerencsém" kipróbálni. Természetesn egy se vált be.Fájt benne mindenem, de nekünk se volt pénzünk drága cipőkre és amikor faterom látta, h tényleg komolyan veszem akkor kaptam csak. Na onnantól karácsonyra mindig rendes futócipőt kértem... Én azt javasolnám, hogy nézz szét vaterán, tesz-veszen, ilyen aukciós oldalakon és inkább vegyél egy használt, de jó cipőt, mint egy kínait. Pont most néztem meg vaterán, pl. 43-os adidas futócipő 6000 ft, 40,5 asics szintén 6000 ft, ha lány vagy kisebb méretben már 2000-ért is volt szinte új márkás cipő!!! Persze ott is van nagyon drágán is, de szerintem érdemes szétnézni.
2009. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia...természetes, h nem mindenki engedheti meg anyagilag a drága futócipőket, de ha futásra adod a fejed, mindenképp érdemes beleinvesztálni. Sztem nem annyira drága, vannak nagyon jó akciók. Ha csak hobbiként futsz,akkor nem fog olyan gyorsan tönkremenni, hidd el...én mondjuk nagyon komolyan, versenyszerűen atlétikázom és szétment az Adidas futócipőm 5 hónap alatt, de naponta kétszer edzettem benne... meg attól is függ, milyen terepen futsz.. ha országúton,akkor az kevésbé strapálja mint a terep... de sztem mindeképp invesztálj bele... olcsóbb,mintha utána az orvosoknak adod a pénzt! ;)
2009. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. szereintem feltétlenül próbálj párat egy jó kis turkálóban

és 21.000 ft os cipőt(futó) elcsíptem 2.000 ért tök új

óriási mázlim volt

saucony- én ebben a márkában bízom

2009. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lényeg hogy légbetétes legyen. akkor jó, és kséz
2010. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!