Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég lehet az...

Szerintetek ez elég lehet az elfogadható kondihoz és a jó alakhoz nyárig?

Figyelt kérdés

most vagyok 65 kg 169 cmhez.Felesleg van a csípőmön, a hasamon és a combom belső felén, főleg innen szeretnék fogyni.A tervem:

hétfőn 2km futás(most kezdetben, ezt 15 perc alatt lefutom, később növelni akarom a távot), szerdán mindig dupla tesiórám van, szombatonként megint futás.

Kéthetente hétfőnként röplabda edzésem van(1,5 óra) ilyenkor nem futnék, és persze odafigyelek az evésre,egyelőre 4 hete semmi édességet nem ettem, és nem eszek 6 után.

Ez elég lehet hogy kb június-júliusra jó alakom legyen?

L16


2011. márc. 21. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
amíg 6 után nem eszel-halott ügy az egész! ne a kiskegyed alapján akarj lefogyni! ha most nem sértődsz be szívesen válaszolok! :)
2011. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Ugyanezt mondanám, a 6 után nem evős butaságot felejtsed el. Ha kitartasz mellette, akkor irány a Fogyókúra rovat!

2011. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen ez a 6 után nemevés hülyeség! Kb. mint Sorbi Norbi up-date azt sem enném semmi pénzért. Ha mellette megfelelő étrended van vagy csak "tiszta" élelmiszereket fogyasztasz akkor jó lesz. Sok sikert!
2011. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem sértődök meg, persze hiszen ezért írtam.

Sok mindenkitől hallottam hogy nekik ez bevált a fogyásnál,mármint hogy 6 után nem esznek, sokan 5 után, és nekem ez tetszik, és viszonylag könnyű is csinálni.Jövő hónapban fogok méregtelenítő juharszirup-kúrát csinálni suliszünetben, az is rá fog segíteni.Szerintetek hülyeség ez a 6 után dolog???

Egyébként reggelire müzlit szoktam enni 1,5%os tejjel, és étrendkiegészítőt(vitaminok, fehérjék, cink és vas, mert vashiányos vagyok), aztán tízóraira szendvics, vagy 2-3 keksz, ami épp belefér, aztán ebéd sajnos csak úgy 2-3körül, szerdánként sajna kimarad mert 12 tanórám van és fél 6ig vagyok suliban, és 5-kor szoktam vacsorázni kb.Utána már csak vizet iszom, egy nap max. 2 liter kb.

2011. márc. 21. 19:44
 5/19 anonim ***** válasza:

ez arra jó hogy tönkrevágd az egészséged! napi 6 kaja kell.

ez egy alap étrend és olvasnivaló: [link]

2011. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ez kérlekszépen masszív koplalás! Igen, a 6 után nem evés egy hülyeség! Így nem lehet normális alakot összeszedni.

2011. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi de ez a számolgatás nekem nagyon nem fekszik.

Igyekszem egészséges dolgokat enni, és alapból kevesebbet eszek mint kéne,ezért kezdtem el szedni az étrendkiegészítőket.( [link] ezt)

2011. márc. 21. 19:54
 8/19 anonim ***** válasza:

GreenTea


Úgy látszik neked tényleg a fogyókúránál a helyed.

2011. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ez a termék(és egyik sem),számolgatós diéta nélkül kuka!

te tudod! de a fogyókúra rovatban sok értelmes dolgot megtudhatsz! azért sok sikert! próbáld ott megkérdezni.

2011. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

10-kor szoktam lefeküdni, akkor szerintetek ehetek 6 után is?

Megyek be is nyomok egy almát:)

Nincs más megoldás csak ez a számolgatás?

És akkor mindig nézzek utána hogy az épp elfogyasztott kajám mennyire egészséges vagy nem és mit tartalmaz?:S

2011. márc. 21. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!