Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás. Hogyan (testépíté...

Szálkásítás. Hogyan (testépítés)? Milyen szériákkal, mekkora sulyokkal, milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 90kg/181 cm magas, alapból nem vagyok szálkás alkat 2 éve kondizom, most 100 kg-val szériázom fekvenyomásban, egy kezes súlyzóval 15-20 kg. Régebben kisebb súlyokkal csináltam h szálkásodjak, de semmi eredményt nem értem el.

Ötletek? Ti hogyan csináljátok?


2011. márc. 23. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

...


gondolom már vagy 400x leírták itt is , és bármelyik ilyen jellegű oldalon is, hogy EZ NEM ÍGY MŰKÖDIK .


az evésre kell odafigyelni hogy mit eszel , és a pihenésre is. valaki azt mondta egyszer , hogy a testépítésn, az 40% edzés és 60% kajáláson múlik.

2011. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bix ***** válasza:
100%
masszív diéta és kardiógépek sűrű látogatása. ezek nélkül felejtsd el a szálkásítást.
2011. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok fehérje,kevés szénhidrát amit később még jobban csökkentesz.ez a szálkásítás!
2011. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szálkásításkor az edzés nem változik csak kiegészíted aerob edzéssel is, és a kajálást alakítod át.

2011. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj napi 10000 fekvőt és hamar meglesz az eredménye :D
2011. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szalkasitas .... az etrenden es az aerob ezdeseken mulik.

Edzesnel pedig csinalj tobb izolacios gyakorlatot ,es legalabb 12 szábalyos ismetleseket.

2011. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami engem illet en szalkasitaskor heti 6napot edzek,minden nap csak egy izomcsoportot ,de intenziven ,tobb sorozat,tobb ismetles,kevesebb pihenő mint tomegeleskor.Minden ezdes vegen 25-30 percet biciklizek.Es persze az etrendemre nagyon odafigyelek.

13:43as voltam.

2011. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha 100kilóval szériázol fekvenyomásban akkor miért csak 15-20kg-os egykezesekkel nyomsz fekve... kicsit gyanús, főleg az miatt amit utána írtál, mert az bizony egy retardált baromság. Ajánlanám figyelmedbe az alapismeretek tanulmányozását minél előbb
2011. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! az utolsónak üzenem: utánanéztem, de hiába. tényleg ennyivel csinálom
2011. ápr. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!