Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a konditermes edzést. Hogy edzek otthon úgy, hogy egyik izomcsoportot se hanyagoljam el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, pl h mit milyen izomcsoportra csináljak? (Saját testsúlyos edzés)
2011. ápr. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

mi az oka hogy már nem akarsz terembe járni?

kellene 1 fekpad,és 2 kézisúlyzó minimum! saját testsúllyal sajnos nem lehet kiváltani a súlyzós edzést

2011. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Engem is érdekelne miért hagyod a kondit. A rendes otthoni edzést nehéz kivitelezni!

2011. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csináld ugyanazt, amit a konditeremben csak otthon.
2011. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sajársúlyos edésekhez is kell egy két ezkösz, amivel viszont, elég jó edéseket lehet csinálni.


Tolódzkodás: iszonyat jó, tricepszre, és mellre is lehet csinálni fogástól függően. A konyhapult sarokeleménél csináltam, ha éppen ottjon jött rám. :-D


Húzódzkodás: dekatlonban lehet venni ajtóra szerelhető húzódzkodó rudat. Fogástól függően a hát különböző izomcsoportjait, vagy bicepszet lehet állítani.


Fekvőtámasz: mell, váll tricepsz fogástól függően, ha ól megy, tedd a lábad székre, asztalra, úgy több a terhelés az felsőtesten.


A hasizmok edzésének egyszerűségéről meg ne is beszéljünk...


Saját sújjal is oda lehet tenni azért:

http://www.youtube.com/watch?v=jIjoq68i1HI

http://www.youtube.com/watch?v=JvNVbJnARAY&feature=related


Sok sikert!

2011. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló - köszönöm!

Húzódzkodáshoz beszerzek majd ilyet!

Bicepszhez vagy vállhoz még valami ötlet esetleg?

2011. ápr. 5. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet rohadt jó én is használom. Ami ehet kell kosárlabda vagy valamilyen akkora méretű labda pl focilabda medicinlabda,,, húzódzkodó rúd, és amit még vegyél egy tolódzkodó

Járj néha futni 1-2-szer

Utólag ez már csak az én véleményem!! szerint vegyél:: 2db egykezes sulyzót egy olyan 10kg-ig legyenek legálabb felszerelhetőek (ezt úgy értem hogy az egyik is 10kg és a másik is 10kg legyen) max 12kg-ram ig legy

MELEGÍTENI NE FELEJTSD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utóirat:azt elfelejtettem oda írni ha veszel egykezes sulyzókat olyan legyen amire te tudod felreakni a súlyokat Ez azért kell hogy fokozatosan növeld a súly mértékét, mennyiségét
2011. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már más is ajánlotta ezt a könyvet, megveszem vhonnan!

2011. dec. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!