Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehet olyan...

Mennyi idő után lehet olyan kemény lábam és fenekem mint Rubint Rékának, ha napi 2 órán keresztül csinálom a keményebb DVD-ket?

Figyelt kérdés

Már két és fél hete csinálom. A hasamon már nagyon látszika változás, de a lábamon és a fenekemen csak egy kicsit, viszont ha befeszítem nagyon kemény. Mennyi idő kell még ahhoz, hogy normálisan is kemény legyen?

Érdemes folytatni?


2011. ápr. 1. 21:16
 1/6 valakiakitnemismersz válasza:
De most őszintén honnan tudod hogy neki kemény?
2011. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért ne lenne érdemes folytatni? Csináljad csak, előbb utóbb nagyobb változást is tapasztalsz majd.
2011. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neki sem ezektől lett olyan.Konditermi súlyzós edzést csinál,kb 80-100 kilóval guggol,az étrendje meg meglehetősen pontos testépítő diéta lehet,ha tudja hozni azt a testzsír százalékot,kocka hasat,ami a vidiken van.

Ettől függetlenül csinálhatod dvd-re,mert a semminél azért sokkal jobb,sőt a lábedzése saját súllyal,egész jól sikerült.Felkészít a konditermi edzésre.

A mennyi idő alatt meg relatív,a kiindulási állapottól függ,de nem láttam még olyan fitnesz modellt,aki otthoni edzéssel,dvd-vel készült volna versenyre.

2011. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem versenyre készülök, csak formás testet szeretnék, izmos lábakat (mármint tapintásra, nem pedig ilyen hatalmas nagy izmokat.. :D)..

De akkor ezek szerint ezek a DVD-k nem is igazán jók.. :S Hát ezt nem tudtam. Köszi a válasz!

2011. ápr. 1. 22:20
 5/6 anonim válasza:
Nem arról van szó, hogy nem lennének jók, csak az olyan szintű fizikumhoz azért tényleg nehezebb edzés is kell, súlyokkal. Általánosságban azt javallanám h ne csináld naponta az aerobot, elég heti 2-3szor. Mellette jó lenne ha tudnál súlyokkal edzeni, legalább ugyanannyit, mint aerobot. A legjobb az ha külön napokon vannak, tehát nyilván 1 kemény aerobic után nem lehet igazán hatékony súlyzós edzést végezni, és vica versa. Szóval szerintem próbáld meg h váltogatod az edzéseket, 1ik nap aerob, másnap súlyzó. Közben azért tarts pihenőt is, pl. 2 napnál többet ne eddz egyhuzamban! Ha ilyen alapkoncepciót követsz, nem akarok túl vadakat mondani, de könnyen elképzelhető, hogy fél év kemény munka után megközelíted a példakép szintjét! Sok sikert!
2011. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsot! Akkor így fogom csinálni ezentúl. (És mellé marad a futás is, mert azt szeretem is csinálni. :D)
2011. ápr. 2. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!