Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ANDRIOL TESTOCAPS 40 MG-ról...

ANDRIOL TESTOCAPS 40 MG-ról mi a véleményetek? Clint-remélem te is írsz választ mert a te "otthon" vagy a témában.

Figyelt kérdés

a cucc gyógyszertári(bátyám gyógyszerész és hozzá tud jutni) azért gondoltam ere mert legalább tuti hogy nem kamu mint a fekete piaci áruk többsége.

edzés múltam megvan 3-év használtam már szemes cuccot most is akarok csak mint írtam nagyon sok a kamu!

mellé Stanozolol-t is..azt olvasom hogy az Andriol sem a legjobb mert elég androgén mellékhatásokat "produkál" és cserébe nem sokat hoz..

aki használta az jó lenne ha elmondaná a tapasztalatait a leoltásokra nem vagyok kíváncsi!!

köszi a válaszokat előre is...


2011. ápr. 15. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt nagyon drága szerintem (ha csak nem "térítésmentesen" jut hozzá bátyád), és igen csak kiszámíthatatlan a felszívódása. Ennek következtében képtelenség állandó/magas hormonszintet fenntartani. Sok is kell belőle( napi 6-10 szem). Ami mellett szól, hogy a májadat nem károsítja, mint más szájon át szedhető szteroidok. Túl sokat nem kell tőle várni. Szerintem nem éri meg ezzel kísérletezni.
2011. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz eladni vagy 2-3 doboz andriolt? Sajna sehol sem tudok hozzájutni nekem is a stana mellé kellene.
2011. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!