Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez így "otthoni szálkásító...

Jó ez így "otthoni szálkásító gyakorlatoknak"?

Figyelt kérdés

Szeretnék szálkásítani, de konditerembe nem mennék le, mert drága és még ki tudja, mennyi macerával jár. Olvasgattam az interneten, hogy a szálkásítás leghatékonyabb formája az, ha az aerob és az anaerob mozgásformákat egyaránt használjuk. Ha hetente háromszor elmennék futni, ami lassú kocogás lenne, és hetente egyszer-kétszer intenzívebben úszni, az jó szálkásító gyakorlatkeverék lenne? Lehet persze variálni, megfontolnám hozzáértő tanácsait is, de csak ha otthon is elvégezhető gyakorlatokról van szó.

Előre is kösz.


14/F


2011. ápr. 15. 19:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
szép és jó amit leírtál nagyjából,de a szálkásítás 90%-ban az étrenden múlik! és ha kondira nincs pénzed akkor kajára se lesz! ez az igazság sajnos :(
2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A kaja - ha nem extra porok és mindenféle plusz vacak- nem probléma, hiszem nem falok szemetet (gyorskajáldák), eléggé egészségesen táplálkozom, anyám biopiacon vásárol. Egyébként nem értem ezt a nagy táplálékmániát. Volt osztálytársam kenuzott, kis kövér gyerekként kezdte, és 1 év után a lányok már csak "görög istennek" hívták. Pedig Ő aztán megevett mindent, és nem figyelt soha, hogy mit eszik.
2011. ápr. 15. 19:41
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
jah bocsi! sok sikert!
2011. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

GreenTea


A kenu a csodaszer! Miért nem kenuzol?

2011. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Esetleg normális válaszokkal nem örvendeztetnétek meg?
2011. ápr. 15. 21:18
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
amig addig terjed a kis gondolatmeneted hogy "táplálékmánia" és "extra porok" meg "vacak",csak ezt tudom javasolni: [link]
2011. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem értem, hogy mi olyan rohadt jó abban, hogy össze-vissza szedek mindenféle port és bogyót, ami ki tudja, mit tartalmaz. Ráadásul az ilyen sok sz*rról annyi mindent hallani, hogy a buta, izomagy testépítők mennyire rosszul végzik.
2011. ápr. 15. 21:30
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

nem zavar fogyatékos barátom hogy rá van írva mindenre hogy mit tartalmaz és üzletekben lehet kapni(bevizsgált termékek)??

elolvastad amit linkeltem? jobban járnál mert lejáratod magad a hozzá nem értéseddel!

2011. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy ez az oldal pont arról szól, hogy kérdezzek, ami nyilván azért történik, mert nem tudok valamit. Nem gondolod, hogy nem lenne szükség akkor a nagyon türelmes és udvarias hozzászólásaidra, ha mindenki tudna mindent?
2011. ápr. 15. 21:37
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
nem a kérdéssel van baj,hanem azzal hogy kaptál választ és te okosabb vagy! itt 2-5-10 éve edző emberek vannak akik használják a "porokat" amiket lesz@rozol pedig lövésed sincs semmiről! ráadásul butának és izomagynak nevezel olyan testépítőket,akik 1 edzés alatt többet szenvednek a fejlődésért mint te eddig egész életed során!
2011. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!