Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Kreatinról egy...

Testépítők! Kreatinról egy kérdés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy csináltam egy BioTech es Creatine Monohydrate kúrát.Erőt hozott (de azt elég rendesen és kúra után is megmaradt).Tudnátok egy olyan kreatint ajánlani ami tömeget is hoz?Vagy ez teljesen ember függő?



OFF: Vissza az oldalra Mark86-ot és mrolympia-t :) Sokat segítenek az itt lévőkön persze néha furcsa hangnembe de nem csoda ennyi hülye kérdésnél :) (lehet h az enyém is az:))


Előre is köszönöm


2011. ápr. 21. 21:43
1 2
 1/17 lóf4szJankó ***** válasza:

Igen ez részben egyéni ,hogy kinek mi ,hogyan valki be.

Az un. transzport szisztemes kreatinok jobbak mint a klasszikus monohydrat.

Cell-Tech Hardcore a Muscletech-től nagyon jo cucc/sztem a legjobb kreatin a piacon jelenleg/ ,szerintem probald ki.

Feltételezem rendesen edzel es a kajad is rendben van.

2011. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Huhh hát ennek megvan az ára :O Egy ilyen kúra meddig tart?csak mert látom h 2 kilo...vagy ez elég egy következő kúrára is?


Étkezésem,edzésem rendbe van természetesen :) anélkül bele se kezdenék...power protein jó hozzá?:)

2011. ápr. 21. 22:08
 3/17 lóf4szJankó ***** válasza:

Keves cucc van amire azt mondom h megeri az árát ,de ez közéjük tartozik.Legalabb is nekem nagyon bejott ,es szemelyesen is meg csak jokat hallotam rola .... max egy-ket forumon lattam h fikazzak ,de azok tobsege sztem mind papucsos köcsog akik kemeny edzesrol es jo etrendrol nem hallotak ,es tapkiegtől varnak csodát.

Ha kemenyen nyomatod es rendesen kajalsz ,nemtudom elkepzelni h ne hasznaljon.


Nos , minimum egy 3kg-s kiszerelest vegyel.

Régebben en is 3kgset vettem, ,akkor ha jol emlekszem kb. 3het alatt elfogyott v kicsivel tobb,de nem egesz egy honap.


Egy fel eve vettem megin 3kgset es tablettasat is ... igy 7hétig birt ki /egy het szunetet tartottam/,

tehat 2x csinaltam vegig a az 1het feltoltes , 2het szintentartast.

2011. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Huu értem.3 kg az meg végképp drága :/ pláne még fehérjét is kell venni az is egy pár ezer...kíváncsiság kedvéért neked mennyit hozott?Nem tudom átgondolom esetleg végszükség esetére nem tudsz egy olcsóbb kreatint ajánlani ami hasonlóan jó?Ja és köszönöm az eddigi segítséget...
2011. ápr. 21. 22:31
 5/17 lóf4szJankó ***** válasza:

Hat jah , protein is kell mellé ,arrol nem is beszelve h a kreatin utan is erdemes szedni pl. bcaa-t ,glutamint,proteint.

Ez van ,sajnos ez egy drága sport,En egyszerre ... kb.3 havonta veszek tapkieget ,50-70 ezerert.


A mostani kreatin kura alatt kb. 10-12kiloval voltam tobb.A vegen 5-6 maradt meg.Ez nagyreszt azert van mert ezek a transzportos kreatinok nagyon vizesitenek ,ami ha abbahagyod a szedest reszben eltunik.

De en szedtem hozza meg jopar cuccot szal ugy kell elkepzelni hogy kb 2 es fel honapig nyomtam a cuccokat kuraszeren , es masodik kreatin feltoltesi fazis utan voltam kb 10 kiloval tobb mint az elejen.A vegere 5-6 lett belole stabilan,de ezt is nagyon jonak tartom.

Valaki szterodikuratol nem szed fel ennyit.

2011. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lóf4szJankó ***** válasza:

Jah ... amit meg ajanani tudnak kreatinok közul aza Creadex a MAP-tol ...bar ez se olcso ,es ez se bir ki tul sokaig.


Ezek az ujabb,transzportos kreatinok dragabak ,a klaszikus monohydrat olcsobb joval.


Aztmondjak a Trans-x is jo a scitectol ...nekem szemely szerint ez nem jott be ,es ugy altalaba a scitec cuccai nekem nem nagyon jottek be...... Tul van reklamozva a scitec ,az a velemenyem.

2011. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 noname86 ***** válasza:

A kérdés nem hulye!

köszi a támogatást és sok sikert!

ja és ne a hangnemmel törődj hanem a mondanivalóval!

ha kapsz valakitől 1 beszólást kérdezz rá a miértjére és ha látjuk hogy normális vagy bármiben segítünk! ne durcáskodjatok! :D

Márk voltam!

csáá

2011. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Megnéztem a Trans-X et...jól látom h 7-11 hét alatt annyi fejlődés várható mint a drágábbal kb fele annyi idő alatt?Az megfelelő hogyha elkezdem a kúrát (Trans-X,PP,és valami vitamin)Van esély,hogy eredményes lesz?Persze kreatin kúra utánra ismét lesz pénzem és a BCA,glutamin is belefér.


Márk nem sértődök meg ilyeneken :) tudom h ti vágjátok a témát ti vagytok 2x akkora mint én nem fordítva :)

2011. ápr. 21. 23:17
 9/17 noname86 ***** válasza:
Azt meg honnan tudod hogy nem 40kilósak vagyunk,ha van nálunk 1 zsák promix?
2011. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Általában a 40 kilós emberek nagy része nem ért a testépítéshez (vagy csak az én ismerőseim közül?:O:D)...tehát csak egy sejtés :)rosszul gondolom?
2011. ápr. 21. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!