Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek izmos ha nem szedek...

Lehetek izmos ha nem szedek semmit? (se koksz, se tömegnövelő, se fehérje)

Figyelt kérdés

Fél éve járok kondiba heti 3-4 alkalommal,de eddig kb 4 kilót híztam. Nem látszik rajtam hogy izmosabb lennék, én észre vettem magamon egy kis változást de nem annyira feltűnő, még mindig nagyon vékony vagyok.

Eszek rendesen, egy nap többször is. Pénzem nincs tömegnövelőre vagy fehérjére, kokszolni meg nem akarok.

177cm vagyok és 60kg


2011. ápr. 23. 10:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne várj nagy változást. szóval hagyd az egészet
2011. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem hagyom abba.
2011. ápr. 23. 11:13
 3/48 anonim ***** válasza:
59%

elsősorban nem 177cm vagy és 60kg, hanem buta.

de vannak így mások is. ha nem eszel fehérjét, akkor meghalsz.

mivel a tömegnövelő alapvetően CH és fehérje, tehát normál kaja, ha nem eszel szintén meghalsz. (ebbe bele lehetne kötni, a tömegnövelő tényleg jelent egy fajta táplálékkiegészítőt)

ha rendesen edzel, akkor ennél sokkal fontosabb hogy rendesen kajáljál. olvass utána (builder.hu alapok stb. itt az oldalon rengetegszer linkelték) milyen alap étrend kell ahhoz hogy fejlődj. ki is lehet számolni mennyi fehérje, ch kell..

a tápkiegek ezen felül vannak, gyorsabban és könnyebben felszívódó tápanyagok.

a kox meg valami nehézipari (kohászat) anyag, lehet a fűtéshez használt szén alapú anyag. nem fogyasztjuk.

2011. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
59%
Lehetsz persze. Hosszú évszázadokig megvolt az emberiség tömegnövelők és koksz nélkül, valószínűleg te sem halnál bele ha nem szednél ilyen méregdrága szarokat.
2011. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
15%

@Utolsó

mire gondolsz, mi méregdrága?

2011. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

A tömegnövelő egy hónapra legalább 15.000ft

A fehérje legalább 10.000ft

Tanuló vagyok, ilyenkre nincs pénzem.

Azt eszek ami van itthon.

2011. ápr. 23. 12:49
 7/48 anonim ***** válasza:

én is.

amúgy: (kiszámoltam ám most :PPP) 1 kiló csirkemell (~23g fehérje) ha nem vásárolsz nem tudod, pontosan én sem de kb. 900-1200 Ft kilója. fehérjepor egy 30g-os adagja, 22g fehérjével 135Ft.

ezután írjátok le újra, mi a drága.

2011. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
egy Scitec termék, "100% whey protein" alapján.
2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Aczél :) hát ezek a termékek. 15 és 10 ezer forintokat én nem neveznék aprópénznek. Jó neked, ha te igen :D


A koksz még ennél is drágább.

2011. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
9%

GreenTea


Az étrendet kell rendbe rakni és akkor fejlődhetsz. A tömegnövelő, fehérje csak kiegészítők, nagyon gyorsan felszívódó élelmiszerek, de nem elengedhetetlenek! Ha rendesen kajálsz, akkor nélkülük is érhetsz el fejlődést!


12:04-nek: Erre nem lehet mást mondani csak, hogy ne szólj bele olyanba, amihez nem értesz..

2011. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!