Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb alakformáló tornagyako...

Legjobb alakformáló tornagyakorlatok?

Figyelt kérdés

Az egész testemet szeretném egy kicsit formálni. Nem vagyok túlsúlyos, csak egy kicsit petyhüdtnek érzem az izmaimat. Futni kb. 15percig bírok még csak egyfolytában, de ezen dolgozom hogy több legyen. Milyen tornagyakorlatokat kellene végeznem, melyek a leghatásosabbak? Szeretnék kicsit hajlékonyabb is lenni, mert régebben az voltam, de mostanában eléggé bemerevedtem.(ülőmunka) Nem szeretem a tornás dvd-ket, jobban szeretem tudni hogy előre hogy lesz mondjuk 10-15 féle gyakorlat és mindegyikből hány darab.:)

Tudnátok ajánlani egy oldalt, vagy akár videót, ahol hatásos gyakorlatokat mutatnak be?

Köszi.


2011. máj. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyakorlat neve: Híd
2011. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Le tudok menni -akár állásból is- hídba, ha erre gondolsz, de úgy vettem észre hogy sok mindenre nem megyek vele.:) Vagy tán igen?
2011. máj. 10. 23:24
 3/4 anonim válasza:

írtad,hogy nem kedveled a dvd-t,én mégis javaslom neked R.Réka 2010,teljes alakformáló reformját.kis idő múlva megtanulod a következő lépést nem kell már nézni.

nekem bevállt

2011. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, azért rákeresek:)
2011. máj. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!