Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szolnokon van valahol balett...

Szolnokon van valahol balett oktatás? Ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
max négyezer forint havonta... és diákok is járhatnak nem csak felnőttek, nagyon jó lenne mert szeretnék járni cska én neten nem találtam:(
2011. máj. 16. 17:14
 1/7 anonim válasza:

állítólag itt van:

Fiumei úti Általános Iskola, Fiumei út 5.

Telefon: 56/375-562

Ha 16-17 éves vagy, akkor szerintem felnőtteknek indított tanfolyamra is jelentkezhetsz. Nem fognak elkergetni.

2011. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Előző vagyok


Végül is a tánc lényege a mozgás, szórakozás. Az oktató is szerintem így gondolja, szóval ha komolyan veszed, akkor valószínűleg felnőttek közt is táncolhatsz.

Nekem egy rokonom felnőtteknek szánt zumba "edzésekre" jár, de sok a 18-nál fiatalabb ember is, sőt vannak 8-10 éves forma gyerekek.

2011. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És menynibe kerül a Fiumei úti Általános Iskolában?
2011. máj. 18. 20:48
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, ezeket az adatokat neten találtam. Ha a telefonszámon érdeklődsz, akkor gondolom megmondják
2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii: )
2011. máj. 23. 12:10
 6/7 A kérdező kommentje:
igazábol nekem gercinferdülésem van és abb akel hagynom a táncot vagyis a hip hopot és szeretnék vmit azért csinálni és végülis ez jolenne neki nem? mert nyújtás stb.. vagy ez is káros a gerincnek?:S
2011. máj. 23. 12:11
 7/7 Nikii1124 válasza:
Szia :) találtál balettiskolát? :)
2012. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!