Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatok vannak...

Milyen gyakorlatok vannak amivel hasról lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Mármint tudom hogy csak hasról nem lehet fogyni , de én főleg onnan akarnék ... olyan gyakorlatokat mondanátok amiket otthon is meg lehet csinálni? mert biciklizni nem tok mindne nap csak péntek szombat vasárnap (tegnap is lenyomtam 43perc kemény bringázást cirka 25-30al száguldottam ezalatt ellenszélben is nyomtam ... nem szobabiciklivel)ezenkívül van még valami amivel fogyni lehet? Ja igen és még valami ugye most ha fogyni szeretnék nem ehetek annyi szénhidrátot , de ezt mivel ótoljam? úgyértem egésznap nem ehetek csak 2 almát meg 1 joghurotot/zöldségeket.
2009. márc. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyalogolj. Diéta alatt a szénhidrátbevitelt limitálni kell, fehérjével "pótolhatod".

2 alma meg 1 zöldség nagyon kevés! Ennyivel nem lehet diétázni. Csak koplalni és kilókat felszedni.

2009. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"Mármint tudom hogy csak hasról nem lehet fogyni , de én főleg onnan akarnék ..."


Nem érzed hogy van itt egy kis gond?

Ha tudod hogy nem lehet akkor hogy akarod kivitelezni?

2009. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
59%
Ugrálókötéllel próbálkoz6nál az minden testrészedet megmozgatja,és nem nagy helyigényű.(bár panelban nem célravezető)
2009. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Felülés, lábemelés.
2009. márc. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint tudom hogy csak hasról nem lehet fogyni , de én főleg onnan akarnék..."


Te ne akarj fogyni! Reménytelen vagy...

2009. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A zsírfogyás sorrendiségéhez szorosan hozzátartozó, nagyon vágyott és "paraszti ésszel" még talán logikusnak is tűnő helyi zsírégetés misztikus koncepciója gyakorlatban nem valósul meg. Tehát bizonyos testrészek edzése, vagy másként történő manipulációja (pl. fogyiöv, befóliázás) nem okoz az adott területen említésre érdemes fokozott zsírégetést. Bár legalapvetőbb szinten a mechanizmus jelen van, a tanulmányok azt mutatják, hogy a fokozott zsírégetés statisztikailag kimutatható csak és nincs érdemi hatása, valamint olyan szintű edzés kell ehhez is, ami nem kivitelezhető, csak pár testtáj esetében.


Nem lehet tehát "popsizni", vagy hasazni zsírmentes farért, kockás hasért, pláne nem olyan banális hétköznapi "edzésprogramokkal", mint pl. 3x20 ismétlés lábemelgetés farizomra, vagy belső combra.


A fogyást tehát csakis a diéta és az átfogó edzés eredményeként létrejövő negatív kalória egyensúly okozza, méghozzá a genetikailag meghatározott területi sorrendben.

2009. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!