Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Speed fitness előtt valaki...

Speed fitness előtt valaki iszik energiaitalt, hogy jobban menjen, vagy összehúzza az ereket, kevesebb levegő jut és ezért rosszabbul megy?

Figyelt kérdés
www.speedfitness.hu itt van a gép, az a lényege, hogy felveszel egy mellényt, elektródákat kötnek rád és ellen kell dolgozni.
2011. máj. 30. 15:24
 1/8 °:Amigo:° ***** válasza:
80%

Ez egy átverés!

Nem ér semmit!

2011. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletem.

1. energiaital - élelmiszeripari szemét, tuttifrutti ízben.

2. "így az időhiányban szenvedőknek is ideális sport" ezen be szabad halni, ha máskor olvasom akkor a nevetéstől a hasizmaim be is melegednének.

3. valóban felejtős.

2011. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

uramisten ekkora parasztvakitast..xDspeedfitnes..xD

az emberek barmit megtesznek hogy meg veletlenul se csinaljank valamit..xDaz emberi lustasag..a vilagegyetem eltetorugoja..amuyg ezelott szabad barmit csinalni..mert ez semmire se jo..ennyi erovel nezd meg a baratok koztot..ott legalabb nevetsz egy kicsit.:D

2011. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Najólvan, látom semmi értelme nem vt kiírnom...Tudományos választ senkitől nem kaptam. Próbálta már valaki? ÉN IGEN, ÉS MŰKÖDIK. Már 3. bérletemet fogyasztom (10 alkamas 1 bérlet) és izmos lettem. Úgyhogy előbb mindenki tegyen egy kört, mielőtt idejön ki-ki a vérmérsékletétől függően kifejteni, hogy ez mennyire szart se ér.
2011. jún. 2. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

izmos lettél, de gyenge vagy, hmmm?

minden egyes ember, aki úgy dönt, hogy edzeni kezd az egészsége érdekében, kap valamit amit te lehet az életben nem fogsz megismerni.

így persze jogos a kérdés az energiaitaltól, hiszen mit neked az hogy élelmiszeripari hulladék, talán lövésed sincs egészségről és alapvető dolgokról. hát akkor ne igyad. (azt írtam volna hogy igyad, de ugye ezt senkinek sem ajánlamám:)) rossz hatással van, igen. ezért szemét, és nem táplálék. szemetet nem eszünk, nem is iszunk.


elektromossággal meg lehet stimulálni izmokat. stimulációnak meg mindég van eredménye. ez igaz. és? nem lesz se kitartásod se edzéstapasztalatod. nyilván nem a legjobb harcművészek között vagy, és kísérleti kezelésként kiegészíted az edzésed ezzel, hiszen akkor nem tennél fel energydrinkes kérdést. így viszont hogy ez a fő kezelésed, mert ugye ez nem edzés .. persze hogy mindenki csak lebeszélni fog mindkettőről.

2011. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyúrok súlyokkal is, meg ezzel a géppel is, de ez a gép nem terheli az izületeket . Nem harcolni szeretnék, hanem jól kinézni, az pedig nem érdekel, hogy rákkeltő az energiaital, mert ellentétben több millió fiatallal, nagyon ritkán fogyasztom, ellenben rengeteget törődök az egészségemmel, csak szeretném ha még jobban menne az edzés Viszont még mindig nem kaptam választ, feltettem a kérdést, hogy az érösszehúzás miatt kevesebb levegő jut és ezért rosszabbul fog menni (mert kell oda erőnlét), vagy pont megdobja a dolgot.


Egyébként annyira "nem ér semmit" az egész, hogy alig tudok heti 2 alkalomra időpontot szerezni, annyian vannak...élsportolóknál (foci, kosár) is használják ezt, szóval...de senkit nem akarok meggyőzni, mert nekem bejön a dolog.

2011. jún. 2. 18:48
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:
75%

Az edzés célja a minél teljesebb izomösszehúzódás maximális számú motoros egység egyidejű bekapcsolódásának segítségével. Ezt elektromos árammal kiváltani nem lehet, illetve olyan fájdalmas lenne, amit nyilván senki sem viselné el.

Az edzésen alkalmazott ellenállást (súlyt) azért használjuk, hogy azt legyőzve dolgozzanak az izmok és lássák el eredeti feladatukat a gravitáció ellenében !!!

Az izmok a mozgató rendszer részei, ELMOZDULÁS NÉLKÜL NINCS EDÉS !

Ok?

Nincs!!!


Figyelem, most pedig GONDOLKOZNI kel :

Ha az idegpályákat kiiktatva, külső elektromos impulzussal (tehát közvetlen az izmot ingerlő elektromos jellel) rendes izomösszehúzódás elérhető lenne, akkor a lebénult emberek újra tudnának mozogni, járni egy ilyen készülék + az azt vezérlő számítógép segítségével.

De sajnos ez még jó darabig nem fog megtörténni, ilyen formában meg végképp nem.


Más:

Van egy fura társaság. NASA, talán hallottál róluk....tiszta idióták. Azzal szórakoznak, hogy több milliárd dollárért űrállomást építenek, legújabban meg a Marsra akarnak utazni.

Tudod ott fönn nincs gravitáció, így az izmok -hiába feszitgeted őket- nem végeznek munkát, ezért sorvadásnak indulnak.

Namármost a probléma az hogy Te nem ott dolgozol, mert akkor tudnák, hogy tök felesleges dollár milliókért gravitációs edzőgépeket fejleszteni, amikor egy bőröndbe felvihetnék a Speedfitness gépet és meg van oldva az edzés.

Ehelyett a marhák ezt találták ki:

[link]

[link]

[link]

Az űrállomáson 2 dolog van, amiből kevés van : levegő és hely.

Ezek képesek ilyen nagy dög gépeket felvinni, pedig valószínüleg a Speedfitnesshez hasonló gépeket már 30-40 évvel ezelőtt is teszteltek, közvetlenül az előtt, hogy a kukába b@szták volna....

Aztán egy hajléktalan, aki Houston kukáiban búvárkodott, rátalált és eladta egy élelmes vállalkozónak 3 karton Budweiserért.

Pár év alatt meggazdagodott, de az emberek kezdtek rájönni mekkora átverés ez, ezért eladta az egészet magyarországra, mert azt hallotta, hogy itt olyan sötét és hiszékeny emberek laknak, hogy bármilyen marhaságot be lehet nekik adni....

és lőn igaza

:-))))

2011. jún. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na most Amigo az aki ért is hozzá, mert az a dolga hogy értsen hozzá.

--

enetgy drinc- azzal hogy összehúzza az ereket, a szállított oxigén mennyiség nem lesz kevesebb általánosan (folytonossági törvény csövekben) ha a csőátmérő csökken, az áramlás sebessége nő. persze ez nem igaz arra, hogy edzés közben az emésztőszervrendszer erei összeszűkülnek, ott valóban kisebb működés történik.

enerigaital viszont nem valószínű hogy érdemben hatással lenne a légcserére, normális mennyiségben. mint ahogy némi kávé (és a benne lévő koffein) sem.

más példa- cigaretta, nikotin. a végtagokba egyértelműen kevesebb vér jut, de a tüdő és a nagyobb izmok érhálózatára nem feltétlen van ilyen jelentős hatással.

-----

viszont egyáltalán nem tűnik jó dolognak a fogyasztása, sem hasznosnak.. semmilyen szempontból. így összegezném.

-----

Amigo: és milyen durva.. pont az idegrendszer kiiktatásával ahogy rángnak az izmok.. áhhh nagyon nem tetszik.. az edzésnek szerintem az pont fontos eleme, hogy erősítsük az ideg-izom kapcsolatot, és akkor valami pont megkerüli.. nem tetszik. de kis masszázsnak lehet hogy jó :))

2011. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!