Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az xtreme no-ról mit tudtok?...

Az xtreme no-ról mit tudtok? Vannak mellékhatásai? Nem esik össze az izomzat a 4 hetes kúra után? Stb. HOZZÁÉRTŐK VÁLASZOLJANAK. KÖSZI. (főleg mark86 válaszát várom)

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni kicsit,főleg mellre és csuklyára,vékonyka vagyok és akármennyit eszek nem hízok.A napokban találtam rá az extreme no táp.kiegészítőre ami jó cuccnak tűnik,nem mesterséges és nincs benne steroid.Valaki tud valamit erről a cuccról,vannak mellékhatásai?
2011. jún. 2. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

mark86


nekem is segíthetne valaki!ez véletlenül nem NO fokozó??

milyen kúra???

elvileg ez edzés előtti bedurrantó.

hagy akármennyit eszel az nulla mert az se mindegy hogy mit!

tehát étrend,protein,multivitamin! ezekre koncentrálj.

és minden testrészre izmosodj mert ez így működik!

ha nem világos valami kérdezz!

2011. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
58%
mark86 irigylem a türelmed! :D
2011. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

mark86


mindenkinek így válaszolok,nem is a hülye kérdésekkel van baj,hanem hogy leírom a tutit,a kérdező meg visszapofázik marhaságokat! ahol látok halvány reménysugarat arra hogy talán nem totál beszűkült ökör a kérdező,oda azért igyekszem normális tanácsot beszúrni! meg amúgy se kell megsértődni senkinek! nem az anyátok beszél durván veletek csak én vagyok!!!! :)

2011. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TOMAtm ***** válasza:

a nitrogén oxidos cuccok,értágító hatásúak.emiatt edzés alatt jobban tud áramlani a tápanyag és az oxigén az izmaidhoz.ez az edzés minőségén javít,izmosabb nem leszel tőle(talán arra az egy órára amíg hat látszol vastagabbnak).

a felszedett izom a 4 hét után ha nem edzel tovább igenis összemegy,ha továbbra is edzel rendesen akkor megtarthatod amit felépítettél(rendes kajálás mellett persze).

a privát véleményem az h tömegnövelőt egyél edzés után és fehérjét lefekvés elött(és ébredés után is),valamint multivitaminokat.

Sok sikert!

2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csá Mark86,megköszönném ha akkor összeütnénk valami edzéstervet,kajával:-)(snigebagoly@gmail.com)
2011. jún. 10. 07:33
 6/11 anonim ***** válasza:

mark86


este írok! ;)

2011. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget mark 86-nak,ígérgetni azt tud meg osztani másokat,de ha segítség kéne,csak hebeg-habog.
2011. jún. 18. 07:08
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

írtam hülyegyerek nem kéne pofázni,aznap nem tudtam 3 napra rá ment a mail!!!

"csak a véleményed szeretném kikérni,mert

látom te értesz hozzá igazán, a többi csak hebeg-habog"

akkor még ez volt a véleményed. Nem fizetsz te nekem k.csög úgyhogy kussolj. 2 oldalt gépelek b@zmeg azt ugatsz? mennyit kellett volna írnom?? amúgy meg haq nem írok,a szaros kis véleményedet mailben is el lehet küldeni akkor nem néznek hülyének...

Ha az életben is ilyen kis alattomos leszel nem sokra viszed...

Csá

mark86

2011. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mondjuk nem tudom mit magyarázkodok neked,nem vagyok köteles segíteni és mondjuk lehet hogy más gondjaim is vannak erre nem gondoltál b.zigyerek???
2011. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezt fogadjunk te írtad mark86! :)



Kérdés 2011-06-11 17:20:52

üdv! hatalmas tudományos kutatást végeztem a rovatodban,és arra jöttem rá, hogy rengeteg félénk,udvarias és egyben minősíthetetlenül gyökér kérdés érkezik,melyben a fogyatékos kérdéshez hozzáteszik hogy minden tisztelet a tiéd és milyen jó a bbtv,meg egyetértenek veled,mennyire jól látod a dolgokat és csak így tovább. leb@szod őket hogy ott az alapismeretek,meg kérdezd anyádat vagy a hentest, ezután beírnak hogy mekkora sz@rházi vagy és nagy nulla szánalmas arrogáns marha és sírnak mint a k.rvák. nyilván aki tudja mi a bbtv és hogy mi az összefüggés a testépítés és a hentes között az nem ma olvasta először az edzőválaszolt nem tudom minek kell rinyálni. egy csúnya szótól megváltozik rólad a véleményük,mi ez ha nem b.ziskodás? haldoklik a csicska fórum,néha benézek de oda tényleg csak röhögni,mert lássuk be itt egy okos hülyéskedik,ott meg sok hülye okoskodik és ez nem mindegy... további jó munkát neked! szia

mark24

Válasz 2011-06-11 20:57:01

jól látod, ez b.ziskodás. jellemtelen kis férgek nyalnak, amíg kell nekik valami. általában jól ráérzek a dologra, de ha mégsem, ez egy jó teszt - nem mindenki sértődik meg ugyanis.


bunny



edzésterv: google: edzéstervek

kaja: google: tömegnövelő étrend

mark86 sokat segített nekem úgyhogy nem kéne szidni.

a fenti leírás meg pont illik rád.

Márk,ne törődj a fogyatékosokkal és köszönök mindent...

2011. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!