Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Koksz nélkül is lehetek izmos?

Zrich kérdése:

Koksz nélkül is lehetek izmos?

Figyelt kérdés
Tehát ha minden nap súlyzózok,fekvőzök,stb csinálok és nem iszok fehérjeitalt akkor is lehetek úgymond "izmos"?
2011. jún. 3. 20:08
1 2 3
 1/28 Neménvagyokaz válasza:
Ja. Meg sok csirkemellet megy rizst kell enned mert abba sok a fehérje.
2011. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%

mark86


miért idetetted?? sport mozgás egyéb! nem a fehérjén múlik hanem a napi szilárd kajádon. fehérje csak edzés után kell dextrózzal.

lehetsz izmos ha van 2 állítható kézisúlyzód egy fekpadod meg egy guggolóállványod! ha saját súlyos gyakorlatokat csinálsz pl fekvő,húzódzkodás,tolódzkodás,hasprés,akkor meg egy alap definiált tested lesz de nagy izmokra ne számíts.

2011. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerinted a fehérje kox?... Te koxal se lennél izmos, csak megnyugtatásul.
2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem iszol kokszproteint, akkor nem, sajnálom...
2011. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Alapismereteket olvasd el!

Csak pár dolog: Pihenőidő: Nem minden nap kell súlyzózni, hanem egy héten az adott izomcsoport egyszer megedzeni.

Proteinturmix: TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ! Nem kox!!! Edzés után erősen ajánlott, valami gyors CH-val, mert gyorsabban szívódik fel, mint a szilárd kaja. Nem mellesleg olcsóbb is, ha kiszámolod. És igen, ez egy kiegészítő. Ebből következik, hogy nem a zsíroskenyeres, szendvicses, mekis szart egészíti ki, hanem egy jól összerakott étrendet!

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
A koksz csak arra való h felfujja a tested!!!!Egyél minél több fehérjét amit otthon is megtalálsz!pl.sajt tej rizs csirkehús marha tejföl stb.....Én nem szettem kokszot nem is áll szándékomba és igy is látható volt a változás 3 hónap után.Ha nagyon szerezni akarsz inkább szeggyél sima tömegnövelőt ne pedig tömegszteroidokat!!!
2011. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

mark86


lol sanyka ez odab@szott!!!

2011. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
8%
sanyka te vagy az új király a sport kategóriában.
2011. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Figyeljetek csak megmondtam amire gondoltam igy hirtelen!!!Így van vagy nem így van???????:D
2011. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
nem így van
2011. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!