Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az természetes, hogy egy 2...

Az természetes, hogy egy 2 hete tartó tömegnövelés miatt, (szénhidrát bevitel + edzés) reggelente erőtlenül kelek?

Figyelt kérdés

Szokatlan, mivel mindig könnyen ébredő voltam, de pontosan az edzés megkezdése óta ez megváltozott.

Lehet ennek az oka a nagy mértékű energia felhasználás?


2011. jún. 4. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


szálkásításnál "kellene" ezt érezned!

keveset pihensz vagy eszel...

fehérjét is viszel be remélem.

2011. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Vagy keveset eszel vagy nem megfelelően és az izmaid nem jutnak elég tápanyaghoz, vagy keveset pihensz és ezért nem képesek annyi idő alatt amennyit adsz nekik, regenerálódni.
2011. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most máshogy edzel mert tömegnövelés van, jól értem?
2011. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most kezdtél legelőször edzeni???Mert akkor természetes a fáradság!Bár ez attol függ mennyit eszel és mennyit pihensz.Azért van sztem a fáradság mert most hirtelen terhelted le magad az edzéssel és hozzá kell szoknia a szervezetednek és a testednek!!
2011. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el, eddig nem edzettem. Eszek / pihenek meglehetősen sokat, valószínű akkor kezdeti fáradtság lehet.
2011. jún. 5. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos h fáradság más nem lehet!!Én ugyanezt éltem át és elkell telnie 1-2hónapnak h utánna minden zökkenőmentes legyen!!De én is most kezdem el ujra ugyhogy az lessz nekem mint neked!:))
2011. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!