Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Találkoztatok már...

Testépítők. Találkoztatok már ezzel a mondattal?

Figyelt kérdés

jaaaj nem szeretem a felfújt izmokat! (lány szájából)

mert én ma igen,de nem bántam! :P


2011. jún. 9. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ja, meg a tuti koxolsz, meg a mekkora vagy, és társait... De a legjobb, hogy veled tuti nem állok ki verekedni, mert túl nagy vagy.
2011. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én mondjuk kiállnék egy lánnyal simán. egyenjogúság van.

a lényeg az hogy ezt mondta ma délután,"belenyomtam egy párat fekve" és hazazavartam! :)))

köszi leppurd! :D

2011. jún. 9. 22:37
 3/13 anonim válasza:
Ezt csak azok mondják, akik segg hülyék a témához. Messziről jött ember azt mond amit akar :))))))
2011. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kösz neked is Jimmy! mennek a ződek! :)
2011. jún. 9. 23:10
 5/13 anonim ***** válasza:

áááá

ezt most nagyon odatetted! én igaz csak 2 hónapja edzek, régen elég vézna voltam ,most se vagyok valami nagy de szemmel látható a különbség a régi kinézetem és az új kinézetem közt :) de emiatt nagyon sok ilyet halottam már!nem csak lányok szájából, ismerősők haverok szájából is.

A Patika csodát tesz! Poros! Felfújt! stb...

Rohadtul fel tudnak húzni az irigy köcsögök most komolyan! A csajok között meg a tudatlan pics*ák! A haverok ismerősök irigyek mert már valamennyire levágós hogy edzek és sokat változtam, a csajok között meg van olyan aki ugyanígy megszól hogy felfújt vagyok stb...Közbe meg aki háromszor akkora mint én és túl van már a második kox kúrán az meg testépítő csak azért mert nagyobb mint én durván néz ki és nem merik a szemébe mondani azokat mind nekem! Nagyon feltudnak mérgelni. 30 km-t utazok mindennap hogy edzeni tudjak mert faluban élek és itt nincs konditerem. Buszhoz igazítom az edzést, volt olyan hogy lekéstem a buszt és hazáig stoppoltam (szerencsére egy ismerősöm arrajött és hazavitt). Az egyetlen amit szedek az fehérje, de csak napi 60 gramm (2protein shake-ből) és multivitamin és én vagyok a felfújt...

2011. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

meg ugye dextróz.

hát igen,én ezért edzek otthon.

köszi neked is!

2011. jún. 9. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Szokásos szöveg, engem már hidegen hagy. Persze azért finoman közlöm vele, hogy hülye, mint a föld ha ilyet mond.
2011. jún. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
GregX,ha megmondod nekik nem szokták mondani hogy még idegbeteg és agresszív is vagy a poroktól? :)
2011. jún. 10. 08:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor neked is mondták már :D De nem nagyon érdekel mit mond valami ismeretlen kis ribi. Igazából az se mit egy ismerős ribi :D
2011. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 °:Amigo:° ***** válasza:

Na nekem ilyet nem mernek mondani :-)))

Mondjuk nem is kérdezem a véleményüket, csak szoktam látni napszemüveg mögül, milyen képet vágnak az utcán, mikor meglátnak....

Szinte hallani ahogy átázik a bugyijuk :-D


Egyébként nem vagyok hiú és nem érdekel mások véleménye, de már a barátnőm is mondta, hogy feltünően bámulnak a muffok az utcán.

Pedig némelyik a lányom lehetne.

36/F

2011. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!