Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg mozgatni...

Hogyan tanuljam meg mozgatni a csípőmet?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lány. soha nem tudtam, hogyan kell, egyszerűen fogalmam sincs róla, hogyan kell mozgatni. amikor kicsik voltunk, a nővéreim mindig kiröhögtek, hogy hogyan csinálom, és azóta nem is próbáltam. de most önvédelmi edzésre járok, és ott is szükség van rá, és fogalmam sincs, hogyan. mindenki, aki látja, azt mondja, hogy nem a csípőmet, hanem a derekamat mozgatom, és egyre rosszabbul esik, pedig muszáj megtanulnom. honnan érzem, hogy mikor mozgatom a csípőmet, mikor a derekamat?

amúgy elég széles csípőm van.


2011. jún. 15. 01:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Őőő... végülis tudod egy módszert, amivel könnyen el tudod sajátítani :D de csak akkor mutatom meg, ha jól nézel ki XD


Na de viccet félretéve: Tudsz hulahoppkarikázni? Ha tudod a csípődön csinálni akkor máshol is sikerülni fog :) szerintem... bár ilyen helyzetbe nem voltam még, és nincs is hulahoppkarikám. Elég gáz ez a videó de talán segíthet: http://www.youtube.com/watch?v=99UADadgMOc

2011. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
íratkozz be egy intenzív 4 napos hastánctanfolyamra - na ott tuti megtanulod - nem vicc
2011. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Adam1993 válasza:
Vagy ott van a társastánc is, azon belül is a latin táncok. Vagy jelentkezz be egy salsa tánctanfolyamra
2011. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Kérdés: mit tanulsz? hol tanulsz? (csak releváns dolgokat kérdezek, nyugodtan válaszolhatsz)
2011. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

nem tudok hullahoppkarikázni sem (hmm... a két probléma összefügg?), de köszi a videót. szerintem veszek egy karikát, az olcsóbb, mint a salsatanfolyam:D


képzőművészetet. pesten.

2011. jún. 16. 02:24
 6/40 anonim ***** válasza:

az edzésre értettem, a képzőművészet szép, de mégis irreleváns :D

Pest már adott.

2011. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
hehe. aikido. ha nem csípőből mozdulsz, nem tudod a földre vinni az ellenfelet *fejcsóvál*
2011. jún. 17. 21:43
 8/40 anonim ***** válasza:

hmmm..

az pedig jó móka. "edző" nem tud segíteni benne?

2011. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

őt még nem kérdeztem meg:D

de már haladok^^

2011. jún. 21. 15:49
 10/40 anonim ***** válasza:
hát.. örvendek a haladásodnak :)
2011. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!