Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leghatásosabb női hasizom-gyak...

Leghatásosabb női hasizom-gyakorlatok? Esetleg valami, amitől gyorsabban elérhetem az eredményt? (vlmi vitamin, vagy ilyesmi)

Figyelt kérdés
170 cm, 68kg, diétázom és fogyok, de szeretnék kicsit izmos is lenni... vlmi ilyesmi a cél: [link]
2011. jún. 15. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ehhez inkább diétázni kell.

A csaj testzsírja szerintem nem több,mint 12-14%.

Ebből logikusan adódik,hogy méress testzsírt havonta.

68 kilóval gondolom te 30% körül lehetsz.

2011. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen diétázom, de h. a bőröm is feszes legyen, ahozz kell némi sport is meg torna ... ha csak diétával lehetne fogyni, akkor minden lánynak jó alakja lenne!
2011. jún. 16. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, mert jóléti társadalmakban a zabáláshoz többen értenek mint egy kiegyensúlyozott vagy diétás étrendhez.

edzeni kell diéta közben, de alakot formálni, "feszesíteni" tehát az izmokat megformázni, növelni lényegében csak bőséges tápanyagellátás mellett lehet. tehát a diéta előtt, vagy után. közben nem fog érdemben fejlődni az izomzat! (méretre, formásodáshoz pedig erre van szükség.)

2011. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok ezekkel. amit én csinálok nemis diéta lényegében. csak nem eszek "feleslegbe" és kerülöm a lisztes, zsiros kajákat :) nemviszek be felesleges energiát :)
2011. jún. 18. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

ha mondjuk pont normálban vagy, mellette pedig fehérjedúsan étkezel, akkor szépen lehet fejlődgetni.


női hasizom meg nincsen, ilyen szepmontból nyugodtan azonosnak tekinthetjük a női és férfi anatómiai felépítést.

hasprés, lábemelés, statikut tartás hassal lefelé (nem tudom a gyakorlat nevét)

2011. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként a vitamin mindenkinek alapnak kellene, hogy legyen :)


én ezt szedem, és amióta tolom, nem voltam beteg

[link]


egyetlen hátránya, h kicsit büdös. de hatásos :D

2011. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!