Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leakarok fogyni. Főleg hasról....

Leakarok fogyni. Főleg hasról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

178cm, 20év, lány, 78 kg.

70 kiló szeretnék lenni..nyilván nem csak hasnál van felesleg, de az a legvészesebb.

Milyen gyakorlatokat csináljak?

Ilyen 5perces felülést csinálgatok...akár egymás után többször is,mert azt kevésnek gondolom...

Egyéb tipp?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 18. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos, mint helyi zsírégetés nem létezik. :)

Csinálhatsz 500 felülést is akár fél órában, akkor se lesz zsírmentes a hasad.

Aerob edzést javaslok a hét 3-4 napján kezdetben 20-30 perces időtartamban, ezt megemelheted pár héten belül 40-50 percre az edzettségi állapodtól függően.

Valamint kerüld az édességek fogyasztását, és lefekvés előtt leginkább fehérje tartalmú ételt fogyassz, amiben szinte nincs szénhidrát.

Pl. joghurt összekeverve 250g zsírszegény túróval. :)

2011. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

mark86


előre is nincs mit!

helyi zsírégetés nincs,diéta+aerob=teljes testes fogyás,ezt megkönnyíti heti 3 átmozgató súlyzós edzés.

Ha lement a zsír,akkor lehet feszesíteni haspréssel és lábemeléssel.

2011. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Futás , futás , futás . Ne igyál Cola-t , se semmi piát amiben cukor van , hanem vizet , ásványvizet .
2011. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mark86


Holczer úr is jól mondja! :)

2011. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a futás nekem nem megy...bmi mást..de azt valamiért nem bírom.

Múltkor is rászántam magamat, de kb 2 km után meghaltam, pedig nem erőltettem meg magamat..csak ilyen szép lájtosan, de azt hittem a mentő visz el!:D

2011. jún. 18. 22:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ne várj rögtön csodát:) Senki sem úgy születik,hogy egyből maratont fut,gyakorolgass ne add fel,ha pedig nem a futás a te műfajod,keress vmi mást,amit egy életen át nyomhatsz:) pl. bicaj,tánc..
2011. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kb milyen hamar lenne eredménye bmelyiknek is?
2011. jún. 18. 23:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne fuss, kocogj, ha légszomj merülne fel, pihenj picit. A zsírégetéshez oxigén is kell.
2011. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kb mennyi ido utan lenne lathato eredmeny?? Es aerobbol napi mennyi ido kene?
2011. jún. 23. 00:05
 10/15 anonim ***** válasza:

A futás nekem sem megy, de ettől még nem kell lemondani a mozgásról. 1 hónapja járok egy fitness terembe, ahol lehetőség van kondi illetve aerobik bérlet vételre.

Én kondira járok egy héten 2x.

Futópad (gyors gyalogolok hegymenetben), lépcsőzőgép, bicaj, elliptikus tréner s még ezer más izomfejlesztő eszköz.


A múltkor figyeltem, hogy a mellettem álló lány már egy ideje futott, mikor én odamentem mellé, s 20 percre állítottam a futópadot. Amikor én végeztem, akkor a kCal nálam a 20 perc gyaloglás után volt annyi, mint nála a futással.


Szóval ugyanannyi, mintha futnál, csak nem teszed tönkre a térded, megóvod a becsapódástól.


Kilóban nem mérhető a változás (hacsak azt nem számolom, hogy a súlyomat tartom, ami még így is jó, mert ülő munkát végzek), de látom magamon, hogy a combom, vádlim formásodott, izmosodott, nem plöttyedt húsdarab.

Szóval a centiket is nézd.


Persze az étkezésemre is odafigyelek, nem eszek kenyeret, kerülöm a cukrot, sok zöldség - gyümölcs, no édesség,kóla.

De azért nem kínzom magam zabkorpával meg csírákkal, rendesen eszem. Csak akkor eszem, amikor éhes vagyok, nem eszek fölöslegesen mellé.

Inkább iszom egy pohár vizet, ha éhesnek érzem magam, mert lehet, hogy csak szomjas voltál.

2011. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!