Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért izmosodnak...

TOMAtm kérdése:

Egyes emberek miért izmosodnak könnyebben?

Figyelt kérdés
gondolok itt a semmittevő cigányokra,akik ha nemis edzenek elég gyúrós kinézetüek.ha meg edzenek akkorák lesznek mint a hegyomlás.
2011. jún. 22. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted ezt baromságot, de nem igaz. Bármilyen csoportot nézel, van köztük genetikában különbség, van akinek jobb, van akinek rosszabb.
2011. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek egyes emberek. Csoportos különbségek nincsenek.
2011. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
jaj szivem, gyere miskolcra, majd meglátod milyen girnyó cigányok is vannak
2011. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért hiszik sokan azt, hogy a cigányok izmosabbak, erősebbek. A cigányok 80%-a gyenge sz@r, 50 kilók vasággyal.

Az, hogy a cigányok erősebbek, éppen olyan tévhit, minthogy a négerek erősebbek a fehéreknél. Az igazán nagy erőt igénylő sportágakban az élvonal 95%-a fehér. Ha megnézed a súlyemelőket, nehézatlétákat, birkózókat, erősembereket, kajakosokat, kenusokat, evezősöket, az élvonal mind fehér.

2011. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A testépítésben meg fekete. Na ezt fejtse meg a Popper Péter.
2011. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az erősebb elég tág fogalom,de az tény,hogy a feketék izomzata más kaliberű mint a fehéreké,szerintem nem véletlen,hogy pl rövidtáv futásnál az első 10 másodpercben 2 csoportra oszlik a mezőny,fehérekre meg feketékre..
2011. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cigányok rohadtul nem izmosabbak, csak munka helyett nekik mindig van idejük lemenni edzeni. Akármilyen szart is esznek mellé, az átlagemberhez képest nyilván izmosabbnak tűnik egy cigánygyerek, aki még a farkát is a kondiban veri.
2011. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A estépítés az aztán tényleg erősport, nagyokos!
2011. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az erősebb elég tág fogalom,de az tény,hogy a feketék izomzata más kaliberű mint a fehéreké,szerintem nem véletlen,hogy pl rövidtáv futásnál az első 10 másodpercben 2 csoportra oszlik a mezőny,fehérekre meg feketékre..2


Az lehet, de a négerek az általam említett sportágakban nagyobb versenyekre jóformán ki sem jutnak. Pl a Pekingi olimpián az összes nehézatlétikai számból, egyetlen négert láttam, egy kalapácsvető nőt. A többi nehézatlétikai számban, se férfiak, se nők között nem láttam négert sem. Kajak-kenubal láttam egy, vagy két indulót, de azok az első furdulón elbuktak. Evezésben egy négert sem láttam. Súlyemelésben sem emlékszem. És még sorolhatnám.

2011. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!