Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb (értsd: leghatékonyabb) edzés és miért? Rubint Réka, Bíró Ica, Schobert Norbi, Béres Alexandra, Cindy Crawford vagy egyéb? (én csak azokat említem, akiket próbáltam)

Figyelt kérdés
esetleg tapasztalatokat is írhat, akinek van :)
2011. jún. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Na összehordta a szél a szemetet, látom :D:D
2011. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyéb.
2011. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Milyen céllal csináltad mindezt? Vagy akarod csinálni? Mert, hogy nagyon izmos nem leszel tőle az tuti.
2011. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

perpill nincs pénzem edzőteremre, nem célom hogy kigyúrjam magam, csak a felesleget akarom ledolgozni. egész jó úton haladok, de ez csak egy közvélemény kutatás..

különben meg lehet fikázni, de szerintem már az is nagyon jó ha valaki hetente pár órát rászán a testedzésre, és az lehet akármi.

de ha nekem a szobában kényelmes torna dvd-re, az az én dolgom. megköszönném ha ezentúl csak a kérdésemre válaszolna és csak az akit érdekel!

2011. jún. 29. 01:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a sok gyúróssal, azoknak a súlyzós meg a gépes edzés az isten és mást el sem tudnak képzelni. úúú mit fogok én ezért kapni, de lesz@rom.

Barátnőm szerint Réka a legdurvább. Igaz Norbi fejét meg főleg a hangját egyikünk sem bírja. :) :)

2011. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az aerobicon kívül még egy rakás dolgot meg tudsz otthon csinálni. Fekvőtámasz, kitolás, kitörés stb. Amikhez semmi eszköz nem kell. Ahhoz, hogy hogyan dolgoztasd az izomzatod ajánlani tudom A meztelen harcos című könyvet. Igaz ott csak két gyakorlatot ír le, de maga a technika máshol is jól használható.
2011. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:17


Mit fogsz te ezért kapni...

2011. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!