Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Miért húzzátok...

Testépítők. Miért húzzátok fel magatokat az ilyen kérdéseken?

Figyelt kérdés
Szval miért oltotok le egyből, ha azt írjuk hogy koxos, vagy felfújt? Meg miért nem szabad "a teremben" ilyet mondani? Mert szétütnek? DE MIÉRT? nem kell ezen megsértődni.
2011. jún. 30. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok testépítő, csak idegesít, mikor botkezű kis majmok dobálóznak olyan szavakkal, amiknek nem tudják a jelentését, és olyan témához szólnak hozzá, amiről halvány fogalmuk sincs. :D
2011. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán azért lesznek idegesek, mert fingotok sincs a témáról, és mégis ugattok?
2011. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok testépítő. Lehet oltani bárkit persze, de előtte utána kéne nézni legalább az alapfogalmaknak.


Az szokott vicces lenni, amikor van egy kis gyökér, meg vele szemben vagy 6 normális ember, akik ráadásul még el is magyarázzák a dolgokat, ő mégsem képes megérteni. Aztán védi a saját álláspontját, abba bele sem bír gondolni hogy talán ő a hülye. Gondolom te is ilyen vagy.

2011. jún. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cannabis ezmiez? :D


"Talán azért lesznek idegesek, mert fingotok sincs a témáról, és mégis ugattok" a válasz helytálló, nem tudok mást hozzáfűzni.

2011. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:

azért nem szeretjük mert

1: mint írták halvány lila fingja nincs a témáról, a kemény munkáról

2: semmi köze ki hogy éri el azt amit elér, ha magát megnyugtatja azzal hogy a másik koxolt és azért nagy, tegye, magában, ha ennek hangot is ad, akkor ne lepődjön meg ha a másik fullnaturálban 1x év edzésmúltal leugatja az arcát.


egyébként én pont lesz@rom ha koxosnak vagy bármi másnak neveznek, de ha lejönnek és ott trécselnek a pad mellett, nem edzenek és csak hangoskodnak, dobálják a földre a súlyokat, miattuk kell várjak a gépre, nem tudok koncentrálni (kva zavaró ha 3-4 ember sikítozva ordibál keresztül a termen), vagy nem pakolnak el maguk után akkor én is odamegyek és elküldöm őket az édes anyukájukba

2011. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
alapból nem szeretem ha hozzám szólnak(idegenek),ha még be is ugatnak az ugye újabb rossz pont(nem vagyok türelmes fajta),mivel a kiváncsi és kisérletező hajlamomból eredően ált. valamilyen tesztófokozót szedek(amitől hamar elszakad a cérna)és az edzések miatt,h menjen a súly erőből,nem csak tengek-lengek elég hamar pumpálódik az adrenalin,a vérnyomás megy az égbe....szóval ezért.nem vagyunk mi rossz gyerekek csak ezek kb olyanok mintha egy csapat vad,éhes kutya közé lógatnád be a kis p*csödet.ne lepődj meg ha nem veszik poénra a dolgot.
2011. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért húzom fel magam mert nem örülök hogy vannak olyan emberek a közelemben akik ennyi ésszel rendelkeznek...
2011. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!