Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brutal Nutrition Anadrol...

Brutal Nutrition Anadrol kapszula, vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv, itt a link a kapszuláról:

[link]


Szerintetek ez használ valamit, vagy teljesen kamu a leíárása?


2011. júl. 19. 18:57
 1/5 TOMAtm ***** válasza:

occsó = valszeg sz*r.

a tesztofokozók elég drágák,nézd meg pl(azt irom ami tényleg k*rvára üt): Gaspari Novedex XT , MHP T-Bomb 2 ezeket próbáltam,jók még ALRI jungle warfare , bad ass mass.LG t-911,methly d,mmv3.

2011. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat ne várj tőle! A Brutal-nak mindig is erőssége volt a reklám, szóval nem kell mindennek bedőlni! Ettől függetlenül megpróbálhatod.
2011. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
én vettem egyet de nem igazán volt jelentős hatása,igaz amúgyis magas szerintem a tesztóm mivel 21 vagyok
2011. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
különben sose olvasd a promóciós szöveget vagyis hogy olvashatod de az alapján ne válasz semmit,én azért vettem meg mert az összetevőit nézve nem tudtam eldönteni hogy menyire lehet jó pedig az alapján szoktam választani terméket,ha nem tudok választani akkor meg megnézem a véleményeket róla a bodybuilderen vagy ahol van róla vélemény
2011. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wark150 válasza:

én kipróbáltam 21 évesen ...


A mellékhatás megvan igen szédülés ,, ettöl független valóban nagyon jóó cucc aajánlom midnenkinek.

2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!