Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Carni Matrix (200gram) vagy...

Carni Matrix (200gram) vagy L-carnitin 1000 [30tabletta] melyik jobb fogyáshoz, futáshoz? Esetleg kondi

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:20
 1/7 Offthewall ***** válasza:

ezek a cuccok 1 5% pluszt adnak kb. a tökéletes étrend és rendszeres zsírégető pulzustartományban végzett aerob mozgás és szálkásító jellegű súlyzós edzés mellé(a 2.al meglepő módon többet lehet elégetni, mert még edzés után is használ fel zsírt emiatt a szervezet de ez hosszú, a 2t kell kombinálni ha teheted! Plusz nézz a body.builderen 1 nemednek, súlyodnak stb. megfelelő diétát, hidd el találsz. Meg kalóriatáblázat stb. mérd a kajákat, sok fehérjét kevés szénhidrátot és 1500 körüli kalóriát vigyél be( hacsak nem vagy 200 kiló :D)

kérdésedre visszatérve a a Carni Matrix 1 összetettebb termék mint 1 sima karnitin, így ha nem sokkal kisebb a hatóanyag tartalma, akkor azt választanám, és ha beakarsz fogyiszerre ruházni mindenképp együtt használd 1 "termogénabb" szerrel, pl. amit ajánlanék az Adipokill(ha már felnőtt vagy és nem készít ki koffein stb.)

2011. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:

csakhogy az előző válaszoló nagyon szépen felépített monológjára dobja egy lapát sz*rt,elmondanám h a carnitin a szervezetben az az anyag amely a zsírsejtek elszállításáért felel és ebből viszonylag keveset tárol a szervezet.szóval ha több a carnitin akkor több a lebontHATÓ zsírszövet.és nem 1%ot dob az edzésre.

ettől függetlenül én a zöldteát és a koffeint is nyomnám mellé,esetleg ephedrint-clenbuterolt-AlphaBurn-t,dehát kinek mi.

2011. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a carni matrix?
2011. júl. 22. 19:56
 4/7 Offthewall ***** válasza:
Kedves Toma!:) Nem azt mondtam, hogy 1 %ot dob pl. 1 karnitines készítményt a diétán, hanem csak azt a tévhitet akartam rendbe tenni, hogy ezek nem csak az edzés és a diéta mellé segítenek be némileg, hanem szinte varázsszerek :D Hisz könnyebb azt hinni. De igazad van. A karni-matrix is 1 karnitin! A nevében is benne van :DDD DE ha a 2 közül egyforma dózishoz jutnál, én a Carni matrixot venném(nem, nem ilyeneket árulom így nem tom melyikbe hány gramm stb.) de a Matrix 1 összetettebb termék.
2011. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Offthewall ***** válasza:
A carni matrix a pentacarn nevű tablettás okosság folyékony, almás ízesített változata közben kicsit nyomoztam róla, 5 féle karnitin van benne L-karnitin L-Tartrát, Acetil L-karnitin, L-karnitin Fumarát, Glicin Propionil-L-karnitin, és Propionil L-karnitin.Röviden a lényeg, hogy így nem csak a zsírmobilizációs dolog van, hanem éberséget, memóriát fokozza kicsit, az érrendszeri működést stb. jó cucc ez :D Én a Carni Matrixra szavazok, de akár sima karnitint akár Carni matrixot veszel, folyékonyat vegyél(ugye van a carni matrix tablettában pentacarn néven is )
2011. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D hétfőn megyek. és megveszem : )
2011. júl. 22. 21:15
 7/7 Offthewall ***** válasza:
Megvan?:D Hogy érzed jó lesz? NE siesd el a fogyást ha heti 1 kilónál több megy le az csak izom vagy víz.
2011. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!