Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küzdősportot ajánljátok...

Melyik küzdősportot ajánljátok? Csak elakarom elsajátitani az önvédelem alapjait szoval nem akarok versenyre járni bár kitudja csak megakarom tudni megvédeni magam és persze egy jo alak sem jönne rosszul melyik ez a sport?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Pankráció
2011. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erőlét akkor --> BOX

Technika --> Thai Box

Közelharc --> birkózás

utcai problémák --> katonai közelharc ( ez elég kemény)

Vegyes --> MMA ezt nemajánlom elsőre ez kanibál sport ( én ezt csinálom)

ha ütni rugni akarsz akkor kempo ( itt nemlesz az erőséged a közel, földharc)


Szerintem kezdésnek menny el boxolni elsőre ez adja a legjobban utána mehetsz thaibox ra

2011. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Versenyezni akarsz = küzdősportok

megvédeni magad = harcművészetek

Az hogy ezeken belül melyiket választod az meg azon múlik neked melyik jön be és a közelben milyen az edzés.

2011. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm főleg az utolsó két hozzászolónak sokat segitettek :)
2011. júl. 31. 13:30
 5/8 anonim válasza:

Első két válasz baromság!

Környékeden keress egy mester(edzőt) aki tényleg ért hozzá,tapasztalata van! (Az hogy milyen öves azt szard re)Keresd fel,mondd el mik a céljaid és elmondja miben segíthet

40%-ban a mester - 60% a padavan felelős a sikerért


00.03-nak üzenem ,MMA-zni nagyon nem tudsz észlény,mivel az csak egy szabályrendszer...divat majom

2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a felvilágositást :)
2011. aug. 12. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:

23:34 üzenem :)


2. vagyok és BJJ zek és MMA ba hasznositom ahol ugyan csak tanitanak csak vegyesen mindent ( thai box,bjj,tkd,box,1-2 birkózás fogást , stb) szóval ne okoskodjál te lelkileg visszamaradott, ha nem értesz hozzá menyél te el egy "mester edzőhöz" és kérd fel hogy vigyen el úszásoktatásra kb az való neked.


MMA Oktatás ugyan csak van pl boráros téren (bp) és még az is tanul ott dolgokat aki szart se tud max nem tudja versenyen használni de az utcán elég lesz egy mezei ember ellen amit tanul akár grappling teknikák akár álló harcban .


Amit le irtam az a valós, és oda irtam hogy mi mire jó és kezdésnek mit ajánlok . Ajánlhatsz te is mást de le ostobázni nem biztos hogy kellene mert te egy idióta vagy a mester edzős hülyeségeddel ha már itt tartunk.

2011. aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

boxot vagy muay thai-t vagy valamilyen kevert harcművészetet ajánlok ha jól akarsz verekedni, én boxolok régóta és nem nagyon kötnek belém az emberek (vagy ha igen beverem a képét vagy elfutok) :D, a küzdősportok és a harcművészetek arra is megtanítanak, hogyan maradj nyugodt és hogyan kerüld el a balhét.(bár a boxterem teli van idegbeteg vadállatokkkal akik mindenkit szét akarnak verni)


amúgy 23:34 : inkább 80% padawan és 20%-ban az edző felelős a sikerért, és igenis számít az hogy az edző mit ért el eddig. és addig divatmajmozz nyomikám, amíg valaki jól be nem veri a pofádat ;)

2012. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!