Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő - vese - vérnyomás?

3rdeye kérdése:

Tömegnövelő - vese - vérnyomás?

Figyelt kérdés
Pár hete csinálom már a tömegnövelő étrendet, hyper mass 500-at használok. Azt vettem észre, hogy ha teljesen rendesen iszom, és rendesen eszek is hozzá, és vízből is iszok annyit, amennyit kell, akkor pár naponta megfájdul a vesém. Ez csak akkor múlik el, ha iszok pár pohár teát, de viszont úgy tudom, hogy a tea nem jó, mert felgyorsítja az anyagcserét, és semmit nem ér az egész. Másrészt szerintetek lehet hogy a tömegnövelőtől felmegy a vérnyomásom? Nem látok logikai kapcsolatot a kettő között, de a múltkor majd' elájultam.
2011. júl. 31. 08:25
 1/7 anonim válasza:
Elvileg a tömegnövelő csak kaja, de lehetnek benne olyan anyagok amire te érzékenyebb vagy és ebből fakadólak magasabb a vérnyomásod. Nem tudom hogy ez a tömegnövelő tartalmaz-e creatint, de attól még fájhat a veséd szerintem kicsit állj le a szedésével ha javul a helyzeted akkor valószínű az étrend-kiegészítő okozta. Esetleg ha anyagi helyzeted engedi akkor próbálj más terméket:)
2011. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs benne kreatin, inkább a vesém kényes, a vérnyomás csökkenésével és növekedésével nálam együtt jár a vesefájdalom, lehet nem jó ötlet ez esetben ez az egész
2011. júl. 31. 10:00
 3/7 anonim válasza:
Szerintem akkor inkább adjad el a maradékot... és figyelj oda az étkezésre... a tiszta étkezés az amúgy is jobb... meg amúgy is az a pár kiló + ért nem érdemes tönkre tenned magad;) További jó edzést! üdv
2011. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami kis kiszerelésű minőségi tejsavót, próbáld ki azt.
2011. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:

"viszont úgy tudom, hogy a tea nem jó, mert felgyorsítja az anyagcserét, és semmit nem ér az egész. "


kvára nem tudod jól. napi 5-6 szilárd étkezés és 3-4 turmixon vagyok tömegeléskor, minőségi tápanyagokkal, intenzív edzéssel, megnézném azt a teát ami belassítja az anyagcserém...


azért leírhatnád mi nálad az a tömegnövelő étrend őszintén.


egyébként tényleg jobban jársz egy minőségi fehérjével, a szénhidrátot mellékeverni sokkal egyszerűbb és olcsóbb mint megvenni a tömegnövelőket

2011. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hyper Mass 5000-től nem fog megemelkedni a vérnyomásod. Vesefájdalomra sajnos nem tudok mit mondani... azzal talán még én is orvoshoz fordulnék, ha rendszeres lenne.

Ájulás... Nem tudom mennyit kéne ahhoz betolnod, hogy úgy felmenjen az inzulin szinted, hogy esetleg edzés közben elájulj. Szerintem sokat, tehát ez is kizárt.

2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenki
2011. aug. 1. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!