Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedem a creatine phx-et meg...

Szedem a creatine phx-et meg a brutal anadrolt egyszerre előírás szerint Creatine phsx 2 kapszula reggel kettő edzés előtt 80 percel edzés után 20 percel. Brutal anadrol edzés előtt egy órával 3 kapszula. Szerintetek ez így hatásos lesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:43
 1/8 bix ***** válasza:
ezt így senki nem fogja megmondani. ha a kajád jó akkor jah. valami hatása talán lesz. de ezek nem csodaszerek... ha a kajád selejt akkor szúrhatod magad akkor se jutsz sehova
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben értem
2011. aug. 2. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Korod?

Am ph-xből nyomjál vagy 8-at egyszerre

2011. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.És már hallottam,hogy érdemes 8-at nyomni belőle.Egyébként.Amúgy az a nyolcat hogyan nyomjam.Reggel kettő edzés előtt 3 és edzés után 3? például
2011. aug. 2. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a creatine ph x növeli is az izmokat vagy erőt ad ezáltal segíti az izomnövekedést?
2011. aug. 2. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Anadol felesleges, majd 40 körül kell.

Menjen inkább valami protein.

Nem, PH-x ből egyszerre mehet a 8, kvára nem gazdaságos a cucc.

2011. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azon gondolkodtam,hogy ha elszedtem a phx-et akkor vagy a rendes kreatin monohidrátot nyomom.vagy pedig a trans x professionalt.Te mit mondasz?
2011. aug. 2. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz sztem a sima monohidráttal, mert olcsó, a különbözetből vehetsz valami vitamint, vagy tudjatököm. Azoknak érdemes designer kreatinokat nyomni akiknek nem jön be a monohidrát.
2011. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!