Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz olvastam, hogy...

Szálkásításhoz olvastam, hogy Intervallum edzés a leghatásosabb, de hogy tudnám belőni azt a mennyiséget, hogy ne izomból fogyjak?

Figyelt kérdés
Vagy ennem kell mellé valamit? Aki nem ismeri a fogalmat, annak röviden leírom: sprintelsz egy-másfél percig, majd pihi, megint sprint megint pihi és így tovább kb 20 percig. Itt a cikk erről: [link]
2011. aug. 3. 20:43
 1/5 anonim válasza:
én úgy tudom csak akkor fogysz izomból ha túl nagy a pulzusszmámod, csak azt nem tudom éppen hogy mennyi az az optimális aminél nem fogy izomból
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 escrogar ***** válasza:
izomból akkor fogysz, ha nem eszel eleget. semmi köze nincs a pulzusszámhoz, ennyi erővel egy durvább horrorfilm alatt leesne két centi a melledből ;)
2011. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
=)) utolsó ez fasza volt, de komolyan olvastam hogyha tömegelsz és sprintben mondjuk sokat futsz és nagy a pulzusszámod akkor izomból visszaeshetsz ezér csak kocogni kell.
2011. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 escrogar ***** válasza:
ezért kell a tömegelés alatti kardió miatt többet enni. ha van energiaforrás szénhidrátokból, nem fog nekiállni lebontani izmot a szervezeted...a szálkásítás más tészta, ott valóban elkezdhet lebontani, ezért kell gyúrni, és sok fehérjét bevinni, hogy a stimuláció és az építőanyag meglegyen...
2011. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nono-1986 válasza:
Szerintem az étkezés rendszeressége és az, hogy mit eszel nagyon fontos plusz vacsora helyett vagy a vacsora mellé egy fehérjeturmix sokat segít. Ha intervallum edzés érdekel akkor szerintem próbáld ki a BodyRockot ;) ha érdekel a bodyrock - keresd meg a BodyRock team Hungary-t a facebookon, edzünk együtt ;)
2012. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!