Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol érdemes venni (és milyet)...

Hol érdemes venni (és milyet) egyszerűbb, olcsóbb túrabakancsot túrázásra?

Figyelt kérdés
A túra nyáron, sziklás terepen.
2011. aug. 9. 17:31
 1/3 kanóc ***** válasza:
Néhány éve Kámon (Vas megye) lehetett olcsón príma Meindl bakancsokhoz jutni.
2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Ipoly munkásbakancsot használok, túrázásra is, baromi strapabíró, olcsó, sajnos most nemrég vettem egy újat, de nem volt, csak acélbetétes, és az nyomja a nagylábujjam, igaz, nekem elég ortopéd a lábam. Szóval lehetőleg ne betétest vegyél, az könnyebb is. Azt hiszem az 589-es a betétnélküli sima, amit én szeretek.
2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Decathlon üzletek saját márkái a legjobbak.

Kiváló minőség, esztétikus külső és Magyar bér barát árak.

Vízálló, tartja a bokát, strapabíró és nem csúszik a sártaszító recés talp.

Két típust ajánlok az egyik túrabakancs 10 ért a másik vadászlépő 12 ért. Nekem a vadászlépő van, mert jobb a színe, de a túralépő is tökéletes ha a funkció csak a lényeg.

Márkákat tekintve Quechua és land 100.

Egyedül a légáteresztő , szellőző tulajdonságot nem éreztem olyan jelentősnek, nem izzadt jobban a lábam mint másban, de száraz sem maradt a zokni.

2014. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!