Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karateruhát a dojo-ban is...

Karateruhát a dojo-ban is lehet kölcsönözni? Ha nem, akkor átlagosan mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 02:10
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Mérettől függ az ára olyan 6000 és határ a csillagos ég. Kölcsönzésről én még nem hallottam, de az lenne a legjobb megoldás, ha rákeresnél a neten használt cuccokra! Sokkal olcsóbban meg tudod venni, ráadásul jó állapotban! Csak arra figyelj, hogy nehogy más karateirányzat ruháját vedd meg, mert az elég ciki. Ha pl. kyokushin karatéra fog járni, akkor ne shotokanos ruhát végy neki.


Az első edzésekre egyébként nyugodtan mehet melegítőnaci+ pólóban... mindenki ezt csinálja. Az ott lévő szülőket is megkérdezheted, nincs-e a gyereküknek, kinőtt használt ruhájuk.


Még valami: inkább nagyobb legyen a ruha, és hajtsd fel az alját, mert sec-perc alatt kinövik!

2011. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2011. aug. 13. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta.Kölcsönzésről amúgy még nem hallottam én sem,szerintem nincs is erre egy dojo-ban sem lehetőség.És egészen az első övvizsgáig nem szükséges dogit venni,addig nyugodtan lehet sima sportos öltözetben edzésre járni.Mikor megvan az első vizsga,és látszik,hogy az ember megmarad ennél a sportnál,akkor elég megvenni az első ruhát;)
2011. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!