Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálókötél vagy futás?...

Ugrálókötél vagy futás? állóképesség érdekében.

Figyelt kérdés

Szóval állóképességemet szeretném növelni, boxoló vagyok , tudom hogy mindkettő jó, de melyik a jobb?^^

állóképesség / zsírégetés szempontjából .

az sem baj ha izmosít...


2011. aug. 16. 17:59
 1/6 Death-Warrior válasza:
Mind a kettő papám!! :) Kombináld ... Igaz az ugrókötelezés inkább az állóképességre megy rá de a futás tágítja a tűdöt és ezáltal később fáradsz el.. Ezzel is növelve az esélyt a győzelemre.! :)
2011. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. aug. 16. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

adom Warrior válaszát!

izmosítani meg a futás akkor, ha sprinteket nyomsz, és persze eszel úgy mellette, hogy legyen miből építenie a szervezetednek. állóképességre ha keményen, sokáig csinálod. a sportod alapvetően interval edzés, legjobb az lenne, ha sparringolnál, hisz a technikád is csiszolódna, és ha nagy intenzitással nyomjátok, sok mozgással akkor kur.va fárasztó, de ezt tudod.


én is kombóra szavazok! ugró + futás.

zsírégetés meg minél keményebb edzés, több izomcsoport bevonásával, annál nagyobb. és itt is fontos a kajálás, ezesetben alacsonyabb energiabevitel kell, mint az izmosításnál.

2011. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Inuaki válasza:
zsákolj és ugráló kötelezz..
2011. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
aha
2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!