Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne igazán hatékony...

Hogyan lehetne igazán hatékonyan viszonylag rövid idő alatt látványos izomnövekedést elérnem, rendszeres edzés mellett, illetve ti milyen hatékony edzéstervet javasolnátok egy alacsony és vékony 21 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék látványos izomnövekedést elérni, ugyanis a vékony testalkatom miatt nincs elég önbizalmam és másrészről úgy gondolom előnyösebb egy izmos test már látvány miatt is, illetve csajozáshoz is jól jöhet. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. aug. 19. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
google ba írd be, hogy: bodybuilder alapismeretek ;) ott le van írva, hogy mit hogyan kell. ha nem vagy hajlandó erre, vagy elolvasod, de nem fogadod meg az ott leírtakat, akkor hagyd ezt a sportot
2011. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Neki is kezdek az olvasásnak most rögtön.


Várom mások tanácsait, tapasztalatait is hogy minél sikeresebben edzhessek.

2011. aug. 19. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:
ha elolvasod rendesen, meg fel is fogod, meg be is tartod, senkinek nem kell ide írnia semmit :)
2011. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben, igen olvasni fogom tovább, az első lépést már megtettem. Remélem jó genetikám van, mert a táplálkozást betartani nem mindig tudom majd szerintem. A többit meg tudom oldani, csak a táplálkozás kérdéses. Mindenesetre megpróbálok mindent úgy csinálni, ahogy leírtak.
2011. aug. 19. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:

"A többit meg tudom oldani, csak a táplálkozás kérdéses."


Az jó, mert kaja az alap, messze azon múlik a legtöbb.

2011. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TOMAtm ***** válasza:

vegyél multivitamint,fehérjét(mondjuk Twinlab-ot),lg-sciencestől :2 doboz MMv3,2doboz formadrol,2 doboz natadrol.

3 hónap edzésre elég,garantáltan megindul az izmosodás :)

(természetesen megfelelő kaja mellett és elegendő pihenéssel(semmi buli,éjszakai dinomdánom))

2011. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha vékony vagy,akkor egyértelmű hogy kevés a bevitt kalória.

Ha edzel rendesen és magadba pakolsz napi 4-5000kalóriát minőségi tápanyagokból a változás keményebb lesz,mintha bekoxolnál.

2011. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amikor volt rá lehetőségem ettem egész nap, de nagyon gyors az anyagcserém, felszedtem 2 kilót, másnap már le is ment és ugyanolyan vékony voltam, mint ezelőtt. Nem tudom ez nagy gond, ha ilyen az anyagcserém?
2011. aug. 19. 20:42
 9/13 anonim ***** válasza:

nem nagy gond. csak a szar kajákat 100% ban el kell hagyni, mert csak a helyet foglalják. vannak akik a szartól is nőnek. de te nem vagy olyan. és én sem.

ja és a jó kajákból is sokat kell enni. nem te döntöd el, h mikor vagy éhes, hanem az óra. 2 óránként enni kell

2011. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Milyen ételeket ajánlanátok még, ami igazán hasznosnak bizonyult nálatok az edzések mellett?


Érdekelne, hogy kinek melyik hús vált be például leginkább vagy egyéb ilyen jellegű dolgok érdekelnének?

2011. aug. 19. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!