Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hízni? Bővebbe...

Miért nem tudok hízni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1,5hónapja járok konditerembe és szedek tömegnövelőt is. Az alkatom olyan,hogy nagyjából 2éve képtelen vagyok a hízásra,de úgy tűnik izmot se tudok felszedni mivel nem igazán nőtt a súyom ez idő alatt. Mit tehetnék?
2011. aug. 22. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs étrended.
2011. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszek sok szénhidrátot és fehérjét is bőven. Van hogy napi 4000kalóriát is megeszem
2011. aug. 22. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ki van számolva a kaja, elég intenzívek az edzések és nincs túledzés sem, akkor nem tudom. Amúgy először másfél évet olvastam, másfél hónap még semmi. :) folytasd csak, majd meglátszik.
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Emeld még jobban a kalóriákat.

Ha többet eszel mint amit elhasználsz, meg kell látszódnia. Ez az egy megoldás létezik.

2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem egy nap 4-nél többször ne egyél, mert az már felgyorsítja az anyagcserét, ami hízás szempontjából nem jó ugye.úgy kell csinálni, hogy egy nap kemény edzés, utána egy nap teljes pihenő, aztán megint edzés. így regenerálódik az izmod, tehát épül, nyomni fogod a kg-ot ja és pihenőnapon próbálj meg ugyanannyit enni mint edzősnapon ;) sok sikert!!
2011. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem a többszöri evés gyorsítja fel az anyagcserét. ezt egyszer nekem is el kellett magyarázni, bemásolom :D



"Fruits Punch Samurai válasza: 5-6 étkezés semmit nem gyorsít ezt jól jegyezd meg! Ez persze nem azt jelenti, hogy nem érdemes annyiszor étkezni!

Az anyagcserét csakis plusz kcalokkal lehet "felpörgetni"... és azért kell 5-6x kajálni, mert akkor megszok egy rendet a tested és tudja, hogy 1 órája ettem és 1 óra múlva ismét enni fogok, kisebb az esély a bukásra."


"valaki: És ha tudja, hogy minden nap 12kor kap kaját? Vagy így nem működik? :D"


"Fruits Punch Samurai válasza: Na ezt még megválaszolom aztán tényleg lépek:

Nem, mert akkor sokkal több idő telik el két étkezés közt... pont ezt vizsgálták egyszer ausztrál tudósok, ha az agy nem kap megfelelő időnként szénhidrátot akkor tudatalatt is csalni fog, hogy a laktatóbb ch dúsabb kaját edd, mondhatni "immunis" lesz a zöldségekre, és egyéb alacsony ch tartalmú kajákra. Ezenfelül a mennyiséggel is csalni fog, nem tudod majd pontosan megbecsülni az adagot.

Persze ha naplózol és mindent grammra pontosan mérsz efelett pedig hatalmas akaratod van akkor egyél csak 3x! Annál kevesebbszer viszont nem érdemes semmi esetre sem mert akkor nem csak az agyadnak nem teszel jót, hanem az izomveszteség is megnőhet.


Nyuszinak meg a magyarázat:

Leptin! Olvass utána... ha tényleg ilyen egyszerű lenne az anyagcsere gyorsítás akkor nem kéne csaló nap bizonyos testzsírszázalék alatt."

2011. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!