Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Regatta edzés érdekelne...

Regatta edzés érdekelne Budapesten? Merre találok? Illetve tapasztalatok az edzésről.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ergózz nagyon sz*r (mármint nehéz) inkább evezz rendesen!
2011. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy elég sokat kellene fogynom főleg felsőtestből és ezt tanácsolták azért kérdeztem.

elég husik a karjaim, a dekoltázsom, a derekam

ez nem megy le diétával mindig is ilyen volt, de azt írták ezzel elég sokat lehet formálódni

2011. aug. 24. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor valaki nagyon félretájékoztatott.

mint hogy helyi fogyás nincs, "formásítani" úgy tudsz, hogy növeled az izomzatodat. negatív formásítás csak szálkásító étrenddel működik, edzéssel ez zsírfogyás lesz, teljes testről.


diétával pedig lemegy a zsír, napi 30 000 éhenhaló gyerekről (és X felnőttről) is lemegy, Te sem vagy kivétel Kedves Kérdező.

nyilván (vagy nem nyilván, nekem az) helyes szálkásító étrendet kell alkalmazni, lehet hogy nagyon pontosan be kell lőni a szükséges tápanyag és energiamennyiségeket, és pontosan követni, de ez a szerencséd, mert jól hasznosít a tested.

Kérdés?

2011. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell ilyen flegmán válaszolni?

éhező gyerekek és társai

nem azért híztam el, mert hülyére zabálom magam hanem azért, mert egy műtétsorozat miatt hormongyógyszereket kellett szednem, 50 kiló plusz 1,5 év alatt és az orvosok sem tudtak vele mit kezdeni, pedig csak fehérjét és alacsony szénhidrát tartalmú zöldséget és gyümölcsöt ettem /nem banán meg őszibarack elhiheted/, no kenyér, no tészta stb

úgyhogy ne gyere nekem a tudálékos szöveggel, mintha az atyaúristen lennél

és van helyi fogyás, alkat kérdése, te pl még sosem láttál senkit akinek elképesztően nagy a feneke viszont a felsőteste normális, vékony?

Na én pont az ellentéte vagyok, akár lehetne bojlernőnek is hívni, elég sokat sikerült lefogynom mióta befejeztem a hormonkezelést/20kg/ és a lábaim szépen visszafogytak, de a felső testem körmérete összesen 1 centivel lett kisebb, míg a combjaim 16centivel.

Na akkor ezt hogy magyarázod?Nincs helyi fogyás mi?

Mert eljársz a kondiba elolvasol egy pár cikket a neten és azt hiszed mindent tudsz és idejössz kioktatni, úgy hogy fogalmad nincs róla, hogy igenis vannak kivételek.

Mondok valamit, semmit sem tudsz.

Szálkásító étrend, aha, elárulom, hogy egy éve még én is egy ugyanilyen okostónira hallgatva elkezdtem és nem történt semmi változás a felsőtestemmel, tornától függetlenül.

És igen van kérdésem.

Kettő is, miért jöttél ide, ha csak a testépítős standardet ismered?

A másik pedig, hogy miért nem a kérésre válaszoltál?

A regattáról gondolom semmit sem tudsz, csak szereted minden kérdésbe belemártani a pennádat feleslegesen

2011. aug. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!